ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Słuchawki Cerberus – sprawdzą się podczas grania i w podróży

W dobie inteligentnych urządzeń, niemal każdy gracz na co dzień używa smartfonów i tabletów. Dlatego wybierając peryferia zwraca uwagę, by spełniały one więcej niż jedną użyteczną funkcję. Nowy model słuchawek dla graczy od firmy ASUS kompatybilny jest z komputerami PC, MAC, urządzeniami mobilnymi, a nawet konsolą do gier PlayStation® 4. Headset Cerberus pozwala cieszyć się dobrej jakości dźwiękiem w każdym scenariuszu użytkowania.

Wysoka jakość dźwięku bez zakłóceń
Inżynierowie firmy ASUS opracowali słuchawki Cerberus tak, aby zapewniały najwyższą jakość dźwięku w każdej sytuacji, zarówno podczas grania, słuchania muzyki i oglądania filmów.
Przetworniki neodymowe o średnicy 60mm zapewniają mocny i głęboki dźwięk. W trakcie gry użytkownik wyraźnie słyszy, skąd dochodzą dźwięki strzałów czy kroków. Słuchawki Cerberus oferują również wierną reprodukcję, zarówno w przypadku nagrania koncertowego, ludzkiego głosu, czy ścieżki dźwiękowej do filmu.
Pełnowymiarowe poduszki na uszy o średnicy 100mm pokryte zostały skórą poliuretanową i wykonane z miękkiego materiału. Doskonale izolują szumy z otoczenia zewnętrznego i zapewniają komfort noszenia, nawet przy dłuższym czasie korzystania. Pałąk słuchawek dopasowuje się do kształtu głowy i sprawia, że s odpowiednio mocno trzymają się one na głowie.
Innowacyjny design zapewniający pełną elastyczność
Słuchawki Cerberus są bardzo uniwersalne i mogą być używane niemal z każdym dostępnym obecnie na rynku urządzeniem, od smartfonów i tabletów, poprzez komputery PC i Mac, po konsolę PlayStation® 4.
Z myślą o graczach słuchawki Cerberus wyposażono w jednokierunkowy mikrofon. Pokrywa go wysokiej jakości pianka, która eliminuje zewnętrzne zakłócenia, co przekłada się na doskonałą komunikację w grach. Wraz z zestawem Cerberus gracze otrzymują kabel o łącznej długości 2,5m (kabel główny 1,2m, przedłużacz 1,3m), który zapewnia wygodę podczas pracy z komputerem, czy domowym sprzętem multimedialnym. Przedłużacz posiada osobne wtyczki 3,5mm dla słuchawek i mikrofonu, co oznacza dużą kompatybilność z wieloma urządzeniami. Oba kable są plecione, co zapewnia wysoką wytrzymałość.

Wygodne korzystanie z urządzeń mobilnych
Na komfort użytkowania słuchawek z urządzeniami mobilnymi ma wpływ odczepiany mikrofon i 1,2-metrowy kabel. Taka długość wskazywana jest przez klientów jako idealna do zastosowań mobilnych. Kabel główny posiada czterobiegunową wtyczkę 3,5mm, która ułatwia podłączenie do tego typu sprzętu. Na kablu znajduje się również wygodnie umiejscowiony mikrofon, który dobrze sprawdza się przy prowadzeniu rozmów w podróży.

DOSTĘPNOŚĆ I CENY
Zestaw słuchawkowy ASUS Cerberus będzie dostępny w Polsce od 28 stycznia 2014 r.
Sugerowana cena detaliczna: 209 zł brutto

SPECYFIKACJA 

ASUS Cerberus
• Przetworniki neodymowe 60mm
• Odczepiany mikrofon z filtrem
• Mikrofon na kablu z wyłącznikiem
• Całkowita długość kabla 2,5m
• 3.5mm, 4-biegunowe złącze mikrofonu i słuchawek z kablem 1,2m
• Zawiera przedłużacz Y o długości 1,3m z osobnymi wtyczkami mikrofonu i słuchawek
• Kompatybilne z większością smartfonów, tabletów, komputerów stacjonarnych i laptopów.
• Waga: 266g (z kablem)

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube