IRISNotes Air 3

Długopis cyfrowy ułatwia życie

Więcej...

Logitech K400 Plus TV

Klawiatura do telewizora...

Więcej...

TP-LINK Archer C5400

Router jak Stonehenge

Więcej...

Natec Turbot

Klawiatura dedykowana Smart TV

Więcej...

Lioncast LK300 RGB

Mechaniczna klawiatura z pełnym podświetleniem

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GIGABYTE: GeForce GTX 780 Ti w wersji GHz Edition

Ekstremalna wydajność, doskonały system chłodzenia oraz rozbudowana sekcja zasilania – tak w skrócie można opisać najnowszą propozycję GIGABYTE skierowaną dla najbardziej wymagających użytkowników.

GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych oraz akcesoriów dla graczy, wprowadził do sprzedaży nową wersję karty graficznej bazującej na GPU NVIDIA GeForce GTX 780 Ti - GV-N78TGHZ-3GD. Model ten wyróżnia się przede wszystkim bardzo wysokim, fabrycznym overclockingiem - GPU pracuje z częstotliwością 1150 MHz w trybie Boost (w wersji referencyjna wartość ta wynosi 928 MHz). Ponadto karta wyposażona jest w czarny backplate z oznaczeniem serii – GHz Edition. Na uwagę zasługuje również rozbudowana, ośmiofazowa sekcja zasilania, która gwarantuje stabilną pracę przy tak wysokich zegarach. Za skuteczne odprowadzanie ciepła z karty graficznej odpowiada dobrzy już znany system chłodzenia GIGABYTE WINDFORCE 3X. Oprócz tego GV-N78TGHZ-3GD zapewnia pełne wsparcie dla najpopularniejszych technologii i standardów, w tym NVIDIA PhysX, NVIDIA SLI, GPU Boost 2.0 czy TXAA. Połączenie rewelacyjnej wydajności z wysoką kulturą pracy sprawia, że najnowszy produkt GIGABYTE to wręcz wymarzona propozycja dla graczy oraz prawdziwych entuzjastów nowych technologii, którzy planują zbudowanie platformy zgodnej z najnowszym standardem obrazu wysokiej rozdzielczości 4K.
Efektywny i cichy - system chłodzenia WINDFORCE 3X
Innowacyjny, dwuslotowy system chłodzenia GIGABYTE WINDFORCE 3X oferuje doskonałą wydajność oraz wysoką kulturę pracy. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu trzech bardzo cichych wentylatorów PWM, technologii “Triangle Cool” oraz dwóch 8mm i czterech 6mm miedzianych ciepłowodów połączonych z potężnym radiatorem (obejmującym również pamięci RAM).
Konstrukcja taka zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła nawet przy mocy wynoszącej ponad 450 wat. Warto przy tym zaznaczyć, że wydajność systemu chłodzenia GIGABYTE jest o około 14% wyższa w zestawieniu z rozwiązaniem referencyjnym. Dzięki temu system chłodzenia WINDFORCE 3X umożliwia znaczne obniżenie temperatury GPU także w trybie GPU Boost 2.0.
OC GURU II – podkręcanie bez limitów
Wykorzystanie najnowszej odsłony technologii NVIDIA GPU BOOST 2.0 oraz oprogramowania GIGABYTE OC GURU II pozwala na szerokie opcje overclockigu karty GV-N78TGHZ-3GD. Za pomocą dołączonej aplikacji użytkownicy mogą monitorować i zmieniać zegary rdzenia oraz pamięci, prędkość obrotową wentylatorów, napięcia oraz ustawiać zadaną moc. Wszystkie te funkcje dostępne są z poziomu prostego i intuicyjnego interfejsu użytkownika.

Karta graficzna GV-N78TGHZ-3GD jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 2759 zł. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym

Specyfikacja techniczna:

Chipset

GeForce GTX 780 Ti

Szyna pamięci

384-bitowa

Zegar GPU [bazowy/boost]

1085 / 1150 MHz

Pamięć

3072 MB GDDR5

Zegar pamięci

7000 MHz

Interfejs

PCI-E 3.0

Wymagany zasilacz

600W

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube