IRISNotes Air 3

Długopis cyfrowy ułatwia życie

Więcej...

Logitech K400 Plus TV

Klawiatura do telewizora...

Więcej...

TP-LINK Archer C5400

Router jak Stonehenge

Więcej...

Natec Turbot

Klawiatura dedykowana Smart TV

Więcej...

Lioncast LK300 RGB

Mechaniczna klawiatura z pełnym podświetleniem

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GIGABYTE: Dwie nowe płyty mini – ITX

GIGABYTE prezentuje dwie nowy płyty główne w formacie mini – ITX: C1037UN-EU i C1007UN. Mimo małych rozmiarów posiadają one całkiem pokaźne możliwości , z których szczególnie zadowolone będą osoby chcące zbudować komputer niewielkich rozmiarów, który sprawdzi się zarówno w domu, jak i biurze.

Płyty obsługują zintegrowany procesor Intel® Dual-core Celeron® 1037U. Do dodatkowych zalet możemy zaliczyć dwa wyjścia wideo:
HDMI oraz DSUB, dwie karty sieciowe oraz wyjście COM, wyprowadzone na tylny panel.

Ważnym udogodnieniem dla użytkowników, będzie powrót do umieszczania na płytach GIGABYTE złącza IDE. Umożliwia ono podłączenie starszych twardych dysków oraz napędów optycznych. Ponadto dwie nowe płyty GIGABYTE zapewniają wsparcie złącza dysku twardego SATA3 oraz złącza PCI.

Czym różnią się od siebie dwa nowe mini – ITXy? C1037UN-EU to płyta posiadająca pasywny układ chłodzenia procesora,co zapewnia jej cichą pracę. Natomiast C1007UN jest chłodzona aktywnie.
Obie płyty wspierają technologię GIGABYTE Ultra Durable ™ 4, obejmującą w swoim zakresie szereg unikalnych funkcji, które gwarantują absolutnie najlepszą ochronę dla komputerów PC, przed usterkami, które występują najczęściej, a dzięki najwyższej jakości zastosowanych komponentów zapewniają stabilność działania.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube