foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Corsair HS70 Bluetooth

CORSAIR®, światowy lider w dziedzinie produkcji urządzeń peryferyjnych dla graczy oraz części i akcesoriów komputerowych, wprowadził do oferty nowy zestaw słuchawkowy z serii HS – HS70 Bluetooth.

Premierowy produkt charakteryzuje się dwoma opcjami połączenia z innymi urządzeniami: przewodowo przez złącze 3,5 mm oraz bezprzewodowo dzięki Bluetooth. HS70 Bluetooth umożliwiają jednoczesne słuchanie odgłosów gry z konsoli Switch, PS4/PS5, Xbox One, Xbox Series X/Series S lub PC/laptopa za pomocą tradycyjnego połączenia przewodowego. Dodatkowo, możliwe jest połączenie przez Bluetooth z urządzeniem mobilnym, aby rozmawiać z członkami drużyny przy wykorzystaniu dedykowanych aplikacji głosowych lub odbywać rozmowy telefoniczne bez konieczności wyłączania gry i zdejmowania słuchawek.
HS70 Bluetooth pozwalają zarówno na połączenie przewodowe z konsolą lub komputerem, jak i bezprzewodowe przez Bluetooth z urządzeniem mobilnym, co umożliwia wygodne prowadzenie rozmów przez komunikatory, słuchanie muzyki lub rozmowy telefoniczne podczas rozgrywki. Łączność Bluetooth zapewnia pełną obsługę dźwięku w takich aplikacjach, jak np. specjalne oprogramowanie mobilne dla Switcha, przy jednoczesnym zachowaniu dźwięków z gry dzięki połączeniu przewodowemu z konsolą Nintendo. Odłączany, jednokierunkowy mikrofon z funkcją eliminacji hałasu zmniejsza ilość docierających odgłosów otoczenia i sprawia, że głos brzmi bardzo wyraźnie. Wbudowany akumulator pozwala na korzystanie z opcji bezprzewodowych do 30 godzin na jednym ładowaniu.
Słuchawki CORSAIR oferują indywidualnie regulowane 50-milimetrowe przetworniki neodymowe zapewniające najwyższej jakości dźwięk. Trwała konstrukcja z lekkiego aluminium i regulowane nauszniki wypełnione miękką pianką zapamiętującą kształt są wyjątkowo wygodne nawet podczas wielogodzinnej rozgrywki. Regulatory głośności i wyciszenia na nauszniku ułatwiają zmianę ustawień przez użytkownika w dowolnej chwili. Po podłączeniu słuchawek do komputera przez USB można dowolnie regulować ustawienia, poziom głośności mikrofonu i wiele innych parametrów za pomocą oprogramowania CORSAIR iCUE. HS70 Bluetooth dzięki USB gwarantują również zgodność z technologią dźwięku przestrzennego Windows Sonic oraz audio Hi-Fi na poziomie 24 bitów / 96 kHz.
Dostępność, ceny i gwarancja
Słuchawki HS70 Bluetooth są już dostępne w sprzedaży w europejskim sklepie internetowym firmy CORSAIR. W Polsce produkt pojawi się w najpopularniejszych sklepach ze sprzętem elektronicznym do końca listopada br. w sugerowanej cenie detalicznej 479,99zł. Sprzęt kalifornijskiego producenta jest objęty dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube