foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Corsair HS75 XB Wireless

CORSAIR®, światowy lider w dziedzinie produkcji urządzeń peryferyjnych dla graczy oraz części i akcesoriów komputerowych, wprowadził do sprzedaży pierwszą parę licencjonowanych słuchawek do konsoli Microsoft Xbox – HS75 XB WIRELESS.

Premierowy produkt jest całkowicie zgodny z konsolami Xbox One i urządzeniami nowej generacji Xbox Series X i Series S. Oznacza to, że słuchawki CORSAIR można podłączyć do konsoli Xbox i korzystać z nich bezprzewodowo bez użycia specjalnego odbiornika. HS75 XB wyposażono także w technologię Dolby Atmos pozwalającą uzyskać precyzyjny trójwymiarowy dźwięk oraz jednokierunkowy i odłączany mikrofon z funkcją eliminacji hałasu, który wydatnie pomoże podczas rozgrywek sieciowych. Ponadto, po zakupienia dodatkowego adaptera USB, słuchawki są również w pełni kompatybilne z PC z systemem Windows 10.
HS75 XB WIRELESS oferują specjalnie strojone, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe, które odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości i w paśmie przenoszenia od 20Hz do 20kHz. Technologia Dolby Atmos Spatial Audio – która pojawiła się w słuchawkach CORSAIR po raz pierwszy i jest oferowana całkowicie za darmo i dożywotnio dla modelu HS75 XB, bez konieczności zakupu oficjalnej aplikacji – dzięki unikalnym ścieżkom dźwiękowym jeszcze bardziej przybliży użytkownika do rozgrywki niż zestawy, które oferują wyłącznie standardowy wirtualny dźwięk przestrzenny. Aby umożliwić sprawną komunikację z członkami drużyny, HS75 XB WIRELESS wyposażono w jednokierunkowy mikrofon oraz dedykowane regulatory na nauszniku pozwalające sterować dźwiękiem gry i czatu, które ułatwiają koncentrację albo na rozgrywce, albo na komunikacji z kolegami z zespołu.
HS75 XB WIRELESS nie wymagają tradycyjnego odbiornika bezprzewodowego dzięki wbudowanej technologii łączności Xbox Wireless, która umożliwia bezpośrednie połączenie z Xbox tuż po sparowaniu słuchawek z konsolą Microsoft. Łączność z komputerem osobistym z systemem Windows 10 umożliwi sprzedawany osobno Xbox Wireless Adapter – konfiguracja sprowadza się do sparowania kontrolera bezprzewodowego wpinanego do portu USB ze słuchawkami. Zasięg nowego sprzętu Korsarzy szacowany przez producenta to do 9 metrów, a energii akumulatora wystarczy nawet do 20 godzin nieprzerwanego działania. Premierowe słuchawki CORSAIR odznaczają się ogromną wygodą i wysoką jakością wykonania charakterystycznymi dla zestawów słuchawkowych z serii HS. Regulowane nauszniki z miękkiej skóry wypełnione lepkosprężystą pianką zapamiętującą kształt są niezwykle komfortowe, a aluminiowa konstrukcja o wadze zaledwie 330 gramów zapewnia doskonałą trwałość produktu.
Dostępność, ceny i gwarancja
Słuchawki HS75 XB są już dostępne w sprzedaży w europejskim sklepie internetowym firmy CORSAIR. W Polsce produkt pojawi się w najpopularniejszych sklepach ze sprzętem elektronicznym do końca listopada br. w sugerowanej cenie detalicznej 779,99zł. Sprzęt kalifornijskiego producenta jest objęty dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube