ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GIGABYTE: Płyty z oficjalnym wsparciem dla najnowszych procesorów AMD

GIGABYTE TECHNOLOGY przedstawia płyty główne, wspierające nową generację procesorów AMD serii A, opartych na oczekiwanej architekturze „Kaveri”. Mowa tu o obecnych na rynku płytach AMD A88X i A55 oraz mającej zadebiutować wkrótce płytach głównych A78.

Płyty główne GIGABYTE z serii FM2+ posiadają szereg użytecznych funkcji i technologii odróżniających je od konkurencji. Zaliczyć do nich możemy GIGABYTE AMP- UP – wzmacniacz audio do samodzielnej wymiany, dodatkowy wzmacniacz OP-Amp, przełącznik Gain Boost oferujący możliwość wyboru poziomu wzmocnienia sygnału audio, a także wysokiej klasy kondensatory audio firmy NICHICON.

Płyty główne GIGABYTE wspierają technologię GIGABYTE Ultra Durable™, która w znacznym stopniu poprawia stabilność działania płyty, zmniejsza jej awaryjność oraz zapewnia możliwie najwyższy stopień ochrony komputera przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Ultra Durable™ pozwala użytkownikom cieszyć się długotrwałym oraz bezproblemowym funkcjonowaniem płyty głównej. Jednym z elementów tej technologii, jest podwójna ilość miedzi w PCB. Skutkuje to obniżeniem temperatury w krytycznych obszarach, takich jak np. układy zasilania procesora.

Procesory AMD A10-7850K oraz A10-7700K APUs posiadają nowe układy graficzne Radeon charakteryzujące się jeszcze większą wydajnością. Wpierają złącze PCI-EX 3.0, DX11.1. Ponadto oferują natywne wsparcie dla technologii 4K, HDMI oraz Display Port.

Płyty główne GIGABYTE, wspierające nową generację procesorów AMD serii A, posiadają też technologię AMD TrueAudio, która umożliwia twórcom gier zaprojektowanie wyjątkowej sfery audio. Gry obsługujące nową technologię posiadają realistyczne i bogate efekty dźwiękowe.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube