Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

FREECOM: Tough Drive SSD – ekstremalnie wytrzymały dysk mobilny

Freecom, należący do Mitsubishi Chemical Holdings Group producent zewnętrznych dysków twardych oraz przenośnych urządzeń pamięciowych, wprowadza do sprzedaży mobilny dysk zewnętrzny Tough Drive SSD. Nowy produkt jest rozwinięciem serii Tough Drive, która do tej pory oferowała modele oparte o technologię HDD.

Mobilny Freecom Tough Drive SSD waży 180 g, a jego wymiary to 140 x 80 x 19 mm (długość x szerokość x wysokość). Tak jak inne modele tej serii, dysk pokryty jest silikonową powłoką odporną na zarysowania. Dodatkowo obudowa oparta jest na wewnętrznej przeciwwstrząsowej ramie, która dodatkowo zwiększa wytrzymałość urządzenia.

Dysk wyposażony jest w złącze USB 3.0 (zgodne ze standardem USB 2.0) oraz w technologię SSD, co zapewnia szybki transfer danych – nawet do 415 MB/s*. Urządzenie posiada także zintegrowany kabel USB, który umożliwia wygodne podłączenie stacji do komputera, bez potrzeby korzystania z oddzielnego kabla.

Tough Drive SSD jest wstępnie sformatowany w standardzie FAT-32 i gotowy do natychmiastowego użycia w komputerach PC i Mac. Pakiet oprogramowania Nero BackItUp, HDD Info, Formatter i Eraser pozwala na dogodne tworzenie kopii zapasowych i przywracanie systemu, bezpieczne formatowanie dysku oraz całkowite usuwanie niepotrzebnych plików. Na dysku zainstalowano również Green Button. Program ten ogranicza zużycie energii i zwiększa żywotność urządzenia, przełączając je w tryb uśpienia po zaprogramowanym okresie albo wtedy, kiedy użytkownik kliknie ikonę Green Button na pulpicie.

Dysk można wykorzystać także do nagrywania USB. Funkcja ta pozwala nagrywać programy telewizyjne na zewnętrznym urządzeniu pamięciowym, podłączonym bezpośrednio do telewizora poprzez port USB, a także pauzować programy nadawane na żywo.
Cena detaliczna urządzenia to około 1100 PLN. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta oraz nieograniczoną pomocą techniczną.

 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube