ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Słuchawki w kolorach tęczy

Hama Polska wzbogaciła portfolio o kolorowe modele słuchawek. Nowa oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych słuchaczy, poszukujących oryginalnych, przystępnych cenowo akcesoriów.

Słuchawki są dla wielu młodych ludzi czymś więcej niż akcesorium, stanowiąc element mody, istotny dodatek do ubioru. Hama Polska wprowadziła do sprzedaży kilkanaście modeli w różnych zestawach kolorystycznych, będących ciekawą alternatywą dla nudnych słuchawek dołączanych do wyposażenia smartfonów i tabletów.
Modele Flip, Flip Flop oraz Neon posiadają silikonowe nakładki na muszle w różnych wielkościach, dzięki którym słuchawki idealnie osadzają się w uchu. System Passive Noise Protection skutecznie eliminuje sygnały dochodzące z otoczenia, zaś pozłacana wtyczka gwarantuje płynną transmisję sygnału. Słuchawki Flip oraz Flip Flop pracują w częstotliwości 20 Hz - 20 kHz, a ich impedancja wynosi 32 Ω. Pierwszy z wymienionych modeli dostępny jest w kolorach: czarnym, białym, zielonym, czerwonym i niebieskim. Flip Flop wyróżnia się wbudowanym mikrofonem oraz ciekawą, dwubarwną kolorystyką. Potencjalni nabywcy mają do wyboru cztery zestawy: fioletowo-żółty, czerwono-zielony, niebiesko-pomarańczowy oraz niebiesko-zielony. Słuchawki douszne Neon mają tożsame funkcje z modelem Flip, natomiast nieznacznie różnią się parametrami. Neon wyposażony jest w przetworniki o średnicy 9 mm, zapewnia przenoszenie częstotliwości 20 Hz - 20 kHz oraz impedancję 16 Ω. Hama oferuje ten model w kolorach: zielonym, niebieskim, pomarańczowym oraz różowym.
Słuchawki Joy są dostępne w wersji nausznej oraz dousznej. Model nauszny wyposażony jest w 40 mm przetworniki. Wbudowany mikrofon pozwala wykorzystać słuchawki do realizacji połączeń telefonicznych. Joy wyróżnia się doskonałą ergonomią. Elastyczny pałąk zapewnia wygodne zdejmowanie i wkładanie słuchawek. Również inne rozwiązania - jednostronne wyprowadzenie kabla (w słuchawkach nausznych), czy odporny na skręcanie kabel nylonowy, znacznie podnoszą komfort użytkowania obu typów słuchawek. Joy dostępny jest w sześciu kolorach: białym, czarnym, różowym, zielonym, purpurowym oraz niebieskim. Znacznie bogatsza jest oferta słuchawek dousznych Joy - Hama Polska oferuje 12 modeli zarówno z wbudowanym mikrofonem jak i bez. Słuchawki posiadają 14 mm przetworniki, a także pozłacaną wtyczkę o niskiej rezystancji przejściowej zapewniająca niezawodną transmisję sygnałów. Mikrofon, będący integralną częścią zestawu, pozwala na odbieranie połączeń telefonicznych.
Sugerowane ceny w Hama Polska:
Słuchawki douszne Neon – 44,90 zł.
Słuchawki douszne Flip – 34,90 zł.
Słuchawki douszne Flip Flop – 59,90 zł.
Słuchawki douszne Joy – 39,90 zł / 69,90 zł.
Słuchawki nauszne Joy – 69,90 zł.Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube