ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Słuchawki dla miłośników aktywnej rozrywki

Creative wprowadził na polski rynek dokanałowe słuchawki, model EP-600. Został opracowany z myślą o użytkownikach mobilnych urządzeń, którzy cenią sobie aktywną rozrywkę.

Nabywcy przenośnych urządzeń zazwyczaj otrzymują zestaw akcesoriów, w skład którego wchodzą słuchawki dokanałowe. Nie zawsze są to produkty z najwyższej półki, dlatego bardziej wymagający użytkownicy poszukują alternatywy. Ciekawą propozycją dla tej grupy klientów jest model EP-600 firmy Creative. Ich lekka konstrukcja sprawia, że słuchawki są bardzo wygodne w użytkowaniu, świetnie układają się w uszach i łatwo łączą się z przenośnymi urządzeniami. Specyficzna budowa zapewnia świetną izolację od hałasu i szumu. Muzyka dociera bezpośrednio do błony bębenkowej ucha, a tym samym pozwala lepiej usłyszeć głębię i różnorodność dźwięków. Co ważne, użytkownicy Creative EP-600, aby optymalnie dopasować słuchawki do ucha, otrzymują w komplecie trzy rozmiary miękkich sylikonowych wkładek.
Wysoką jakość brzmienia gwarantuje para dziesięciomilimetrowych przetworników neodymowych. Creative EP-600 oferuje neutralną barwę dźwięku, która sprosta fanom różnych gatunków muzycznych. Słuchawki powinny spotkać się z zainteresowaniem wśród osób uprawiających poranne biegi, jeżdżących na rowerze, czy spędzających czas na siłowni. Słuchanie ulubionych piosenek ułatwia i uprzyjemnia wykonywanie ćwiczeń fizycznych, zwłaszcza jeśli do uszu dociera dźwięk o odpowiedniej jakości. Cena Creative EP-600 wynosi 49 złotych.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube