ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Cenne dodatki do PlayStation 4

Gracze świetnie przyjęli konsolę PlayStation 4. Sony w niewiele ponad miesiąc sprzedało 4,2 miliony urządzeń. Użytkownicy zapewne równie chętnie będą sięgać po akcesoria.

PS4 jest najlepiej sprzedającą się konsolą w historii. To dobra informacja nie tylko dla Sony, ale również producentów gier oraz akcesoriów. Analitycy szybko dostrzegli, że tydzień po premierze PS4, aż o 68 procent wzrosła sprzedaż przenośnej konsoli PS Vita, która wcześniej cieszyła się umiarkowanym popytem. Niewykluczone, że świeżo upieczeni właściciele konsol zaczną kupować dodatkowe urządzenia, poszerzające możliwości systemu. Tym bardziej, że w sklepach czeka na nich mnóstwo interesujących akcesoriów. Tradycyjnie bogatą ofertą produktów może pochwalić się Hama. Co ciekawe, niemiecka firma już podczas wrześniowych targów IFA zaprezentowała słuchawki, kable, huby, stacje dokujące czy podstawki pod kamery przeznaczone do współpracy z PS4.
Jednym z najważniejszych atrybutów gracza są wygodne słuchawki, które potrafią wychwycić najcichsze odgłosy pochodzące z pola bitwy bądź sportowej areny. Oba kryteria spełniają modele Insomnia 4 oraz Insomnia ICE, opracowane specjalnie z myślą o użytkownikach PS4. Regulowany pałąk ułatwia dopasowanie słuchawek do głowy - po nałożeniu przylegają one pewnie, ale bez niemiłego ucisku. Producent zadbał też o drobne detale, poprawiające komfort oraz jakość dźwięku. Jednostronne wyprowadzenie kabla pozwala graczowi na większą swobodę, zaś pozłacana wtyczka gwarantuje niezawodną transmisję sygnałów. Słuchawki posiadają przycisk mute, umożliwiający natychmiastowe wyciszenie mikrofonu, a także niezależną regulację głośności gier i czatów. Warto zaznaczyć, że uniwersalne nie-dedykowane modele słuchawek multimedialnych nie obsługują głosowego czatu w PS4.
Zestawy Insomnia 4 oraz Insomnia ICE łączą się z kontrolerem DualSchock 4 za pomocą wtyku Jack 3,5 mm. Hama oferuje również adapter „HQ” służący do podłączenia zestawów słuchawkowych PC do kontrolera PS4. Przejściówka zawiera wtyk Jack 3,5 mm oraz dwa gniazda Jack 3,5 mm.
Przydatnym akcesorium dla właścicieli najnowszej konsoli Sony jest hub, zwłaszcza, że PS4 dysponuje tylko dwoma portami USB. Urządzenie Hamy posiada port USB 3.0, który można wykorzystać do podłączenia dysku twardego oraz cztery złącza USB 2.0 przeznaczone dla kontrolerów, mikrofonów, kierownic itp. Zewnętrzne urządzenia mogą być na stałe podłączone do systemu, bez konieczności ich ciągłego wypinania. Ponadto za pośrednictwem huba można ładować bezprzewodowe kontrolery. Niektórzy właściciele PS4 narzekają na małą ilość portów zewnętrznych, inni nie radzą sobie z odpowiednim umiejscowieniem kamery. Tych drugich powinna zainteresować specjalna podstawka do mocowania kamery na ścianie lub telewizorze. Łatwy montaż pozwala szybko rozwiązać problem. Ofertę akcesoriów dla konsoli PS4 uzupełniają różnego rodzaju kable, w tym również HDMI, piloty, stacje ładujące dla kontrolerów.
Uważam, że ogromna popularność PS4 znajdzie odzwierciedlenie w sprzedaży akcesoriów. Wielu użytkowników po początkowej fascynacji urządzeniem zaczyna dostrzegać drobne mankamenty. Można je bardzo łatwo wyeliminować poprzez zakup niedrogich dodatków – mówi Maciej Kramer, kierownik działu marketingu w Hama Polska.

Ceny sugerowane przez Hama Polska:
Słuchawki multimedialne Insomnia 4 - 199 złotych
Słuchawki multimedialne Insomnia Ice - 119 złotych
Adapter słuchawkowy „HQ” – 39,90 złotych
Hub 1:5 – 79,90 złotych
Podstawka do kamery PS4 – 79,90 złotychKomentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube