Natec Maxi Mouse Pad – Time Zone Map

Podkładka pod mysz z edukacyjnym akcentem

Więcej...

Rapoo 8200P

Klawiatura i mysz - zestaw dla każdego

Więcej...

Genesis Titan 660 Plus

Prosta obudowa o sporych możliwościach

Więcej...

Genesis Xenon 200

Mysz dla graczy

Więcej...

Natec Zebu

Prosty plecak na laptopa i coś jeszcze

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

BARRACUDA NETWORKS: Współpraca z Microsoftem rozwija się

Firma Microsoft udostępniła użytkownikom swojej platformy chmurowej Windows Azure kolejne rozwiązania zabezpieczające od Barracuda Networks. Po Barracuda Web Application Firewall na platformie Windows Azure dostępne są teraz Barracuda NG Firewall oraz Barracuda Load Balancer ADC.

Barracuda Web Application Firewall była jedną z pierwszych zapór dla aplikacji webowych, do których dostęp mogli uzyskać użytkownicy platformy Windows Azure. Ogromnym atutem rozwiązania jest możliwość zakupu na czas określony - rozliczanie następuje w oparciu o plan godzinowy. Skuteczność Barracuda Web Application Firewall oraz atrakcyjny model rozliczeniowy tego rozwiązania bardzo szybko zwróciły na siebie uwagę użytkowników platformy chmurowej Microsoftu. Podobne zainteresowanie mają teraz szansę wzbudzić dwa kolejne rozwiązania Barracuda Networks, udostępnione z poziomu Windows Azure - Barracuda NG Firewall oraz Barracuda Load Balancer ADC. Pierwszy z wymienionych produktów pozwala tworzyć bezpieczne tunele VPN pomiędzy różnymi lokalizacjami danej organizacji oraz zabezpiecza zdalny dostęp pomiędzy siecią klienta, a platformą Windows Azure. Drugie rozwiązanie równoważy ruch sieciowy i zapewnia stałą dostępność serwerów i aplikacji hostowanych na platformie Windows Azure, m.in. SharePoint czy Exchange.

Oferta Barracuda Networks dostępna na platformie chmurowej Microsoftu sprawia, że klienci biznesowi szukający bezpiecznych i pewnych sposobów na migrację do chmury lub planujący wprowadzenie środowiska hybrydowego, mogą czerpać z możliwości platformy Windows Azure bez obaw o bezpieczeństwo swoich zasobów.

Warto przypomnieć, że platforma chmurowa Windows Azure to kompleksowy zestaw usług oraz narzędzi do tworzenia i uruchamiania aplikacji Microsoft. Atutem wspomnianej platformy jest duża skalowalność, czyli łatwość dopasowania do konkretnych oczekiwań klientów, a także elastyczne narzędzia konfiguracyjne. Wszystko to sprawia, że Windows Azure od początku cieszy się dużym zainteresowaniem.

Swoją platformę chmurową ma również Barracuda Networks - wirtualny dysk copy.com, nagrodzony przez jeden z magazynów tytułem Produktu Roku 2013, udostępnia 15GB wolnego miejsca na start i jest dostępny również w wersji płatnej, pozwalającej na centralne zarządzanie. Prócz chmurowych wersji rozwiązań Barracuda Web Application Firewall, Barracuda NG Firewall oraz Barracuda Load Balancer ADC, dostępnych na platformie Windows Azure, Barracuda Networks posiada również inne produkty, działające w chmurze, m.in. Barracuda Email Security Service czy Barracuda Web Security.

 

Komentarze zostały wyłączone