ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Kolumna z nowej serii Creative – powiew świeżości

Creative wprowadza na polski rynek kolumnę Sound BlasterAxx SBX 10. To przedstawiciel najnowszej generacji produktów Sound Blaster, wnoszących świeży powiew do tego segmentu urządzeń. 

Bezprzewodowe kolumny szybko zdobywają popularność wśród fanów muzyki. Jeszcze do niedawna jedynym atutem tej grupy produktów była wygoda użytkowania, niemniej na rynku debiutują też takie, którym nie brak dodatkowych walorów. Przedstawicielem nowej fali kolumienek bezprzewodowych jest Sound BlasterAxx SBX 10. Urządzenie jest oparte na czterordzeniowym układzie SB-Axx1, charakteryzującym się dużą mocą przetwarzania dźwięku. To sprawia, że kolumna sprawdza się w wielu zastosowaniach – podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy prowadzenia rozmów. Sound BlasterAxx SBX 10 wyróżnia specyficzna konstrukcja – dwa przetworniki umieszczone są w jednej obudowie. Dzięki temu urządzenie zajmuje niewiele miejsca oraz oferuje wysoką jakość dźwięku stereo. Cennym dodatkiem jest pakiet oprogramowania, pozwalający wydobyć z modelu SBX 10 dodatkowe możliwości.
Swobodne rozmowy
Na osobną uwagę zasługują rozwiązania ułatwiające realizacją połączeń głosowych. Wbudowany mikrofon wykorzystuje technologię Crystal Voice, odpowiadającą za redukcję szumów i pogłosów pochodzących z najbliższego otoczenia. Natomiast funkcja Voice Focus pozwala na wyznaczenie strefy akustycznej, w której słyszalny jest wyłącznie głos użytkownika. Z kolei uruchomienie Smart Volume Management spowoduje, że mikrofon wychwyci głos nawet wówczas, kiedy użytkownik znajdzie się na drugim końcu pomieszczenia. Co ważne, odbiorca nie odczuje zmiany głośności bądź jakości dźwięku.

Gadżety i wygoda
Właściciel kolumny poza funkcjonalnościami użytkowymi, znajdzie też kilka cech typowo rozrywkowych. CrystalVoice FX zmienia głos, oferując różnorodne efekty, zaś użytkownicy komputerów PC mogą wypróbować wtyczkę „What U Hear” do oprogramowania Sound BlasterAxx Control Panel. Jej zastosowanie pozwala połączyć podkład Karaoke i głos użytkownika w jedno nagranie.
Zaletą Sound BlasterAxx SBX 10 jest przyjazna obsługa. Dotykowy panel zapewnia łatwy i szybki dostęp do najważniejszych funkcji. Darmowa aplikacja Sound Blaster System na platformy iOS oraz Android umożliwia sterowanie dźwiękiem za pośrednictwem tabletów i smartfonów. Z tej funkcjonalności mogą korzystać także właściciele komputerów PC lub Mac, pod warunkiem, że zainstalują bezpłatne oprogramowanie Sound BlasterAxx Control Panel. Zakup Sound BlasterAxx SBX 10 wiąże się z wydatkiem 499 złotych.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube