ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GARMIN: Vívofit™— liczy się każdy krok

Garmin, światowy lider w dziedzinie nawigacji satelitarnej, podczas tegorocznej edycji targów CES zaprezentował swój najnowszy produkt – vívofit— lekką opaskę fitness, która została zaprojektowana, aby pomagać przekształcać dobre intencje w zdrowe nawyki.

Vívofit to jedyna opaska fitness, która wita użytkownika spersonalizowanym celem wyznaczonym na dany dzień, śledzi postępy oraz przypomina, że nadszedł czas, aby zażyć trochę ruchu. Na zaokrąglonym, nieustannie aktywnym ekranie opaski widoczne są takie dane jak kroków, odliczanie do osiągnięcia założonego celu, spalone kalorie, przebyty dystans i uzyskany w danym dniu czas. Vívofit jest wodoodporna (do 50 m) i kompatybilna z czujnikami tętna ANT+™¹. Bateria pozwala na nieprzerwane korzystanie z opaski przez ponad rok bez konieczności wymiany. Aby zobaczyć vívofit w akcji, przejdź do: www.garmin.com/vivo.

Garmin vívofit to opaska fitness, która podąża za rytmem życia każdego, kto dba o formę" –– mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager Garmin Polska. „Vívofit daje użytkownikowi możliwość stawiania przed sobą nowych wyzwań każdego dnia oraz monitorowania jakości snu, a przy tym nie wymaga ładowania co kilka dni.”

Osiągalne cele każdego dnia
Vívofit dostosowuje się do aktualnego poziomu aktywności użytkownika i na tej podstawie wyznacza możliwy do osiągnięcia, spersonalizowany cel na dany dzień. Opaska rejestruje również statystyki dotyczące spalonych w ciągu dnia kalorii. Po osiągnięciu założonego progu vívofit dostosowuje odpowiednio dobowe cele, stopniowo nakierowując użytkownika na zdrowszy tryb życia.

Już czas na ruch
Badania wykazały, że przedłużające się okresy braku aktywności, takie jak siedzenie za biurkiem, powodują zmniejszenie wydzielania enzymów spalających tłuszcz w organizmie. Częste przerwy poświęcone na krótką przechadzkę mogą odwrócić ten proces. Łatwo jednak stracić poczucie czasu i zapomnieć o niezbędnym ruchu. Dlatego opaska vívofit została wyposażona w specjalny wskaźnik aktywności w postaci czerwonego paska pojawiającego się na wyświetlaczu po każdej biernie spędzonej godzinie. Wskaźnik podświetla się dodatkowo po każdych kolejnych 15 minutach braku aktywności. Po kilkuminutowym spacerze dane wskaźnika aktywności zostaną zresetowane.

Całodobowo
Vívofit śledzi nasze postępy 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu i może pozostać włączona przez ponad rok bez konieczności wymiany baterii. Po aktywowaniu trybu snu przed położeniem się do łóżka, vívofit monitoruje jakość wypoczynku. Opaska vívofit jest wodoodporna, dlatego można ją mieć na sobie pod prysznicem czy podczas biegania przy deszczowej pogodzie.

Śledzenie postępów
Kliknięcie jednego przycisku pozwala użytkownikowi bezprzewodowo zsynchronizować vívofit z Garmin Connect, otwartym serwisem społecznościowym, którego użytkownicy przebyli już łącznie ponad 6 mld km. W serwisie Garmin Connect aktywni z całego świata mogą w wygodny sposób monitorować swoje postępy, korzystając z przejrzystych raportów i analiz, zawierających informacje o m.in. całkowitej liczbie godzin snu, regenerującego snu czy ruchu. Aby jeszcze bardziej zmotywować się do aktywności, użytkownicy mogą także podejmować wyzwania rozstrzygane online i zdobywać wirtualne odznaki. Dostęp do darmowego serwisu społecznościowego możliwy jest z poziomu komputerów lub urządzeń mobilnych za pomocą aplikacji Garmin Connect™ Mobile. Posiadacze urządzeń z serii Forerunner czy Edge mogą wykorzystać vívofit, aby śledzić swoją aktywność i regenerację pomiędzy sesjami treningowymi.

Podążaj za głosem serca
Korzystanie równocześnie z vívofit i czujnika tętna pozwala na uzyskanie bardziej dokładnych danych o spalanych kaloriach podczas treningu fitness, takiego jak bieganie czy trening cardio.

Opaska vívofit dostępna jest w małym i dużym rozmiarze w kolorach: czarny, fioletowy, turkusowy, niebieski, grafitowy. Planowany termin pojawienia się w sprzedaży urządzeń vívofit to I kwartał 2014 r. Planowana cena detaliczna: 119€ i 149€ (opaska w zestawie z czujnikiem tętna).

Vívofit jest najnowszym produktem od firmy Garmin spośród stale powiększającego się segmentu fitness, który koncertuje się na rozwoju technologii i wdrażaniu innowacji w celu poprawy jakości życia użytkowników oraz promowania zdrowego i aktywnego stylu życia. Bez względu na to, czy dana osoba biega, jeździ na rowerze, czy uprawia inne sporty, urządzenia z segmentu fitness firmy Garmin stają się niezbędnymi narzędziami zarówno w przypadku amatorów jak i elitarnych sportowców. 

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube