ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CES 2014: ZOTAC zapowiada ZBOX Steam Machine

ZOTAC International, światowy innowator i producent kart graficznych, płyt głównych i mini-PC, w dniu dzisiejszym zapowiedział mini-PC ZBOX Steam Machine ze Steam OS na targach Consumer Electronics Show 2014 w Las Vegas, Nev.

ZOTAC ZBOX Steam Machine został zaprojektowany od podstaw z myślą o zapierającym dech w piersiach poziomie wydajności w grach, w kompaktowej obudowie mini-PC, która jest kilkakrotnie mniejsza niż standardowe komputery przeznaczone od gier.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z Valve Software, nad stworzeniem ZBOX Steam Machine. System operacyjny SteamOS całkowicie zmienił sytuacje na rynku gier PC, pozwalając stworzyć łatwy w obsłudze system, doskonalszy od konsol najnowszej generacji" powiedział Carsten Berger, dyrektor, ZOTAC International. W nadchodzącym mini-PC ZOTAC ZBOX Steam Machine gracze mogą spodziewać się najnowszego procesora Intel Core oraz procesora graficznego NVIDIA GeForce GTX, które zapewnią wspaniałe efekty wizualne oraz pozwolą uzyskać zupełnie nowe wrażenia w grach".

ZOTAC ZBOX Steam Machine będzie wyposażony w wydajny procesor Intel Core, charakteryzujący się się niskim poziomem zużycia energii. Rozbudowane możliwości graficzne systemu oparte są na najnowszej linii wydajnych procesorów graficznych NVIDIA GeForce GTX.

Ulepszona konstrukcja ZOTAC ZBOX Steam Machine to czarna obudowa
3-ciej generacji ZBOX z pomarańczowym podświetleniem, która nadaje mini-PC agresywny i dynamiczny wygląd. ZOTAC ZBOX Steam Machine posiada fabrycznie preinstalowany system operacyjny SteamOS oraz sterownik kontrolera Steam.

Uruchomienie sprzedaży detalicznej ZOTAC ZBOX Steam Machine planowane jest na drugą połowę 2014 roku. Więcej informacji ukaże się w późniejszym terminie.

Informacje ogólne
• ZOTAC zapowiada ZBOX Steam Machine
• Procesor Intel Core
• Procesor graficzny NVIDIA GeForce GTX
• Wkrótce więcej szczegółów
• Ostateczna nazwa zostanie podana w późniejszym terminie
• Czarna obudowa 3-ciej generacji ZBOX
• Pomarańczowe podświetlenie
• Preinstalowany system operacyjny SteamOS
• Dołączony kontroler Steam
• Planowana sprzedaż w drugiej połowie 2014 r.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube