ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Słuchawki Hitz MA2600 – uniwersalna jakość

 

Czy można opracować uniwersalne słuchawki oferujące wysoką jakość dźwięku? Przykład Creative Hitz MA2600 pokazuje, że jest to realne.

Creative Hitz MA2600 to kolejne słuchawki z bogatej kolekcji Creative. Nowy model wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących uniwersalnego produktu. Creative Hitz MA2600 doskonale sprawdza się podczas słuchania muzyki i prowadzenia rozmów. Specjaliści z Creative opracowali lekkie, przenośne urządzenie, charakteryzujące się ciekawym brzmieniem i wysoką ergonomią. Słuchawki Creative Hitz MA2600 wyróżniają się też stylistyką wykonania, która powinna pogodzić gusta słuchaczy z różnych grup wiekowych.
40 mm przetworniki z magnesami neodymowymi gwarantują wyrazisty dźwięk oraz odpowiednio mocny i dynamiczny bas. Co ważne, czyste brzmienie udaje się zachować nie tylko podczas słuchania muzyki, ale również prowadzenia rozmów. Słuchawki mają wbudowany mikrofon z regulatorem głośności, który zapewnia nieskazitelny dźwięk podczas konwersacji, a także sterowanie połączeniami i odtwarzanie muzyki za pomocą urządzeń mobilnych. Również dodatkowe elementy takie jak płaski, nieplączący się kabel czy pozłacane wtyki podwyższają jakość połączeń.
Nawet kilkugodzinne obcowanie ze słuchawkami nie męczy odbiorcy. To zasługa miękkich nauszników, dodatkowo pokrytych skóropodobnym tworzywem. Z kolei konstrukcja nauszna idealnie chroni przed niepożądanymi dźwiękami z zewnątrz. Muszle są składane, można je przechowywać w dołączonym etui, co ułatwia transport słuchawek.
Model Creative Hitz MA2600 dostępny jest w dwóch klasycznych kolorach – białym i czarnym. 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube