ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CES 2014: Samsung prezentuje na CES 2014 nowe urządzenia audio-video, których design i technologia ułatwiają życie

Firma Samsung Electronics, globalny lider w branży mediów cyfrowych i technologii konwergencji ogłosiła rozszerzenie oferty produktów audio, pozwalających na podniesienie jakości domowej rozrywki.

Nowa seria flagowych produktów na rok 2014 opiera się o wprowadzony na rynek w 2013 roku bezprzewodowy system Samsung Shape Wireless Audio – Multiroom, który znacząco zwiększa możliwości korzystania z dźwięku doskonałej jakości we wszystkich pokojach w domu. Odzwierciedlają one rosnące zainteresowanie rozwiązaniami umożliwiającymi użytkownikom korzystanie z wielu źródeł dźwięku.

Lista produktów, które zostaną zaprezentowane na targach CES 2014 obejmuje:

Nowe, niedrogie głośniki M5 dla systemu Shape, które można wykorzystywać osobno, bądź połączyć bezprzewodowo z innymi urządzeniami firmy Samsung w celu stworzenia domowego systemu dźwiękowego odpowiadającego potrzebom użytkownika.
Dwa stylowe i wszechstronne zestawy głośników typu Sound Bar i Sound Stand zapewniające barwny, wysokiej jakości dźwięk i pozwalające oszczędzać przestrzeń dzięki innowacyjnemu wzornictwu i wykonaniu. W przypadku zestawu Sound Stand pod telewizor, technologia ultra-slim firmy Samsung oraz elegancki design zapewniają maksymalnie realistyczny dźwięk surround, głęboki bas i bogate, czyste brzmienie.
MX-HS8500 GIGA, pierwszy na świecie komponentowy zestaw audio ze zintegrowanym wzmacniaczem. Dzięki wbudowanym kółkom zapewniającym pełną mobilność, potężnemu brzmieniu i zsynchronizowanym efektom świetlnym, zestaw GIGA zmienia dowolne miejsce w najlepszy klub w mieście.
HT-H7730WM to zestaw kina domowego z odtwarzaczem Blu-ray, zapewniający niepowtarzalne przeżycia. Jest to jedyny w swoim rodzaju system 7.1 z wirtualnym odwzorowaniem konfiguracji 9.1 zapewnianym przez oferowany wyłącznie przez firmę Samsung zintegrowany kodek DTS Neo: Fusion II. Głośniki z nanorurek węglowych oraz połączenie wzmacniacza lampowego i cyfrowego zapewniają dźwięk, który jest ciepły i naturalny, a jednocześnie mocny i czysty.
Poszerz swoje doświadczenia muzyczne korzystając z bezprzewodowego systemu Samsung Shape Wireless Audio – Multiroom

System Shape umożliwia miłośnikom muzyki cieszenie się nią w dowolnym miejscu mieszkania i jednoczesne korzystanie z wielu źródeł dźwięku. Wielofunkcyjne głośniki można wykorzystać same bądź połączyć ze stacją centralną (Hub) i dodatkowymi głośnikami M7 albo nowymi M5 w celu stworzenia wielokanałowego systemu surround obejmującego wiele pokoi.

Prosta instalacja typu plug-and-play sprawia, że skonfigurowanie sieci złożonej z różnych produktów audio-video firmy Samsung zajmuje tylko chwilę: wystarczy podłączyć elementy Shape i opcjonalny Hub do routera, podłączyć wszystko do zasilania i pobrać na smartfona darmową aplikację do kontroli głośników i źródeł dźwięku.

Shape zapewnia dźwiękową harmonię w każdym pokoju, niezależnie od tego, jak jest urządzony. Niepowtarzalne wzornictwo głośników powoduje, że można je umieścić w różnych miejscach - idealnie wpasowują się w kąty pokoju, a dodatkowo można je ustawić zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej.

Zestawy głośnikowe Soundbar firmy Samsung – eleganckie urządzenia zapewniające telewizorom bogatsze brzmienie

Zestawy głośnikowe Soundbar HW-H750 wzmacniają doznania wytwarzane przez dowolny domowy system audio-video o 320 watów doskonałego dźwięku. Ich barwne, potężne brzmienie łączy w sobie ciepło i naturalność wzmocnienia analogowego z najnowszymi osiągnięciami technologii cyfrowej i zwiększa przyjemność z korzystania z zestawu kina domowego. HW-H750 dzięki eleganckiemu, metalicznemu wzornictwu połączony z telewizorem o dużym ekranie wygląda równie dobrze, jak brzmi. Ten zestaw głośników również należy do wydłużającej się listy produktów kompatybilnych z bezprzewodowym systemem Samsung Shape Wireless Audio – Multiroom.

Zestaw głośnikowy typu Sound Stand HW-H600 został zaprojektowany z myślą o telewizorach o przekątnej od 32 do 55 cali. Technologia wielokierunkowa sprawia, że to bardzo cienkie urządzenie (3,5 cm) zapewnia bogaty dźwięk imitujący konfigurację z czterema głośnikami i dwoma subwooferami. Sound Stand to idealny dodatek do telewizora w sypialni albo telewizora umieszczonego w pokoju, gdzie nie ma miejsca na bardziej rozbudowany zestaw audio.

Oba zestawy głośnikowe można łatwo bezprzewodowo połączyć z telewizorem. Obsługują one również funkcję Sound Connect telewizorów firmy Samsung, która umożliwia nadawanie dźwięku z telewizora przez interfejs Bluetooth. Dzięki temu ich instalacja w domu jest bardzo łatwa. Bluetooth pozwala też użytkownikom połączyć zestawy głośnikowe z różnymi urządzeniami mobilnymi i cieszyć się takim samym doskonałym dźwiękiem.

Wystarczy MX-HS8500 GIGA by zostać gospodarzem imprezy

MX-HS8500 GIGA, pierwszy na świecie zintegrowany komponentowy zestaw audio na kółkach, doskonale przydaje się wszędzie tam, gdzie potrzeba potężnego dźwięku i niezwykle zróżnicowanego, wprowadzającego w odpowiedni nastrój oświetlenia. Przenośny system MX-HS8500 o mocy 2500 W rozkręci każde towarzystwo swoim niesamowitym dźwiękiem.

Potężne brzmienie MX-HS8500 to zasługa zestawu doskonale zaprojektowanych głośników. Technologia Cloth Wave Edge zmniejsza masę systemu wibracyjnego i zwiększa ciśnienie dźwięku, nadając mu odpowiednią siłę i „uderzenie”, natomiast wielowarstwowa membrana głośnika zapewnia jednocześnie sztywność i elastyczność niezbędną dla osiągnięcia mocnych i czystych niskich tonów. 15-calowe subwoofery osiągają częstotliwości 35 Hz i sprawiają, że imprezowicze czują basy w swoich kościach. Jakikolwiek nastrój jest potrzebny, MX-HS8500 potrafi go zapewnić dzięki swoim różnorodnym efektom świetlnym. Zestaw oferuje osiem efektów didżejskich, w tym funkcję panoramy, którą można połączyć z siedmioma kolejnymi efektami, co daje w sumie piętnaście sposobów na stworzenie odpowiedniej atmosfery za pomocą światła.

Dzięki wyposażeniu w kółka, mobilny zestaw MX-HS8500 można po zakończeniu imprezy łatwo przemieścić i wykorzystać do innego rodzaju rozrywki. Nowy kodek hi-fi Bluetooth firmy Samsung umożliwia błyskawiczne podłączenie głośników MX-HS8500 do telewizora i cieszenie się doskonałej jakości dźwiękiem podczas oglądania ulubionych filmów czy programów sportowych.

Zestaw kina domowego HT-H7730WM – dźwięk high-definition dla telewizorów high-definition

Oszałamiająco szerokie pole dźwiękowe i technologia oferowana wyłącznie przez firmę Samsung sprawiają, że zestaw kina domowego HT-H7730WM zapewnia doznania nieosiągalne dla innych domowych systemów audio-video. Dzięki umowie partnerskiej z DTS, liderem na rynku cyfrowych rozwiązań audio, Samsung jako jedyny producent elektroniki użytkowej na świecie zaoferuje w 2014 roku nowy kodek DTS Neo: Fusion II – najnowocześniejszą technologię, która pozwala stworzyć wirtualny odpowiednik zestawu 9.1 dzięki interpolacji materiału źródłowego. Zapewnia to odczucia dźwiękowe o takiej głębi i przestrzenności, że odbiorca nie może się oprzeć wciągnięciu w wir akcji. Wyobraź sobie dźwięk helikopterów tak realistyczny, że słuchacz czuje się, jakby rzeczywiście przelatywały mu nad głową. Taki realizm jest możliwy dzięki objęciem sufitem dźwiękowym również tyłu sceny.

Za moc dźwięku w HT-H7730WM odpowiada wzmacniacz, który łączy najlepsze cechy dwóch rodzajów sprzętu – ciepło analogowych lamp elektronowych z wydajnością wzmocnienia cyfrowego. Audiofile na pewno docenią naturalne brzmienie, obejmujące całe słyszalne pasmo oraz niemal zupełnie pozbawione zniekształceń lub przycinania charakterystycznego dla gorszych wzmacniaczy cyfrowych.

Imponujące pionowe kolumny mieszczą nie tylko głośniki średnich i wysokich tonów, ale również przednie głośniki górne, które można odchylić ku górze, tworząc tym samym kanał dźwiękowy do przekazywania wrażenia wysokości i sprawiając, że dźwięk surround staje się jeszcze bardziej realistyczny. W rezultacie HT-H7730WM osiąga pełne możliwości zestawu 7.1 przy wykorzystaniu jedynie sześciu głośników (2 kolumny pionowe, 2 bezprzewodowe satelity tylne, 1 głośnik centralny i 1 subwoofer).

Odtwarzacz Blu-ray dołączony do zestawu oferuje rozdzielczość dwukrotnie wyższą od standardowego 1080p i zapewnia realistyczny, pełen żywych kolorów obraz. Dzięki wbudowanemu procesorowi UHD Upscale Processor, czyli układowi konwertującemu obraz w tradycyjnym formacie telewizyjnym lub w high-definition do formatu Ultra High-Definition (rozdzielczości czterokrotnie większej niż 1080p) HT-H7730WM sprawia, że jego użytkownicy będą gotowi na nadejście sprzętu telewizyjnego nowej generacji.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube