foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX55
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX55
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX55
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX55
foto1
Kolejna recenzja - TP-Link Archer AX55
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Roomba serii i5

Autoryzowany importer i dystrybutor iRobot w Polsce – firma DLF – rozszerza ofertę robotów odkurzających o modele Roomba serii i5. Zostały one wyposażone w sprawdzone i efektywne rozwiązania, jak system AeroForce, możliwość skorzystania z inteligentnej mapy Imprint oraz szerokich możliwości personalizacji pracy.

Logo Bitdefender

Irlandzka Rada Swobód Obywatelskich (ICCL) sygnalizuje w raporcie „The Biggest Data Breach” poważny problem jakim jest naruszenie prywatności podczas licytacji stawek reklamowych w czasie rzeczywistym. Mechanizmy śledzące internautów oraz ich lokalizacje odnotowują każdego dnia 294 miliardy przypadków w USA oraz 197 miliardy w Europie.

Acer Spin 714

Acer wprowadza nowego Chromebooka Spin 714 z procesorem Intel Core 12. Generacji. Laptop charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją i oferuje 14-calowy wyświetlacz 16:10 WQXGA (2560x1600) lub WUXGA (1920x1200). Z kolei Chromebook Tab 510 to bardzo wytrzymały tablet wyposażony w platformę obliczeniową Snapdragon® 7c drugiej generacji, która daje użytkownikom możliwość korzystania z pełni funkcji w podróży. Jednocześnie zapewnia też trwałość klasy wojskowej i opcjonalną łączność LTE.

Cały wszechświat nowych możliwości

ZOTAC Technology, światowy producent innowacyjnych rozwiązań, dołącza do targów COMPUTEX 2022. Na zwiedzających wirtualne stoisko czekają ekskluzywne premiery sprzętowe marki ZOTAC. Od gotowego na metavers przenośnego komputera osobistego i profesjonalnej mini-stacji roboczej, aż po najmniejszy system o pełnej funkcjonalności i najnowsze karty graficzne. Mocna oferta innowacyjnych produktów czeka na wszystkich odwiedzających, aby pomóc im na nowo odkryć sposoby jak tworzyć, bawić się i pracować w nowym, cyfrowym wszechświecie.

Obudowa NZXT H7

Firma NZXT przedstawia nowe obudowy typu mid-tower z serii H7, do której będą zaliczać się trzy modele: podstawowy H7, H7 Flow i H7 Elite. Ich cechą charakterystyczną jest prosty i elegancki wygląd. Producent zapowiada, że zapewnią względnie niskie temperatury procesora i karty graficznej, oferując przy tym łatwe zarządzanie przewodami czy beznarzędziowy montaż paneli bocznych.

Najbardziej zielona seria Acera będzie większa!

Dwa nowe laptopy Aspire Vero, smukły komputer typu All-in-One dla firm, nowe monitory, peryferia i projektor – to produkty, które zasilą najbardziej zieloną linię produktów Acera, czyli Vero. Do budowy każdego z nich wykorzystano plastik z recyklingu. W nowych laptopach znajdziemy najnowsze procesory Intel® Core™ 12. generacji, All-In-One został wyposażony w 24-calowy wyświetlacz IPS Full HD, a nowy projektor zapewni niezwykle wyraźne i barwne efekty.

Logo Opera

Sześć lat temu Opera stała się pierwszą z głównych przeglądarek oferującą bezpłatną, nieograniczoną, wbudowaną usługę VPN. Dziś Opera rozszerza swoje działanie o nową usługę VPN Pro - subskrybowany serwis premium, działający bez konieczności instalowania jakiejkolwiek aplikacji.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube