Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Blaster Hana Solo z Imperium kontratakuje wystawiony na aukcję – za 200 tys dolarów

Wszyscy wiemy, że gadżety filmowe potrafią osiągać astronomiczne ceny na akcjach. Zwłaszcza te z Gwiezdnych wojen. Przykładem może być Blaster, którego Han Solo (czyli Harrison Ford) używał w Imperium kontratakuje. Za blisko 2 tygodnie blaster zostanie wystawiony na aukcję. Cena wywoławcza – 200 tysięcy dolarów.

Gadżet tylko dla prawdziwych fanów. A przy okazji dla majętnych. Kto jednak nie chciałby mieć w swojej kolekcji takiej broni? Co prawda nie postrzelamy sobie z niej do szturmowców czy nawet zwykłej tarczy, ale samo jej posiadanie ….
Ciekawostką jest to, że podobną broń Han Solo miał w Nowej nadziei. Ta jednak zginęła i nigdy nie trafiła na aukcję. Wiele osób zastanawia się dlaczego, a wyjaśnienie jest bardzo proste. Tajemnicę wyjawił Kenneth Colley podczas wywiadu w czasie pierwszego StarForce. Otóż blaster ten wyniósł z planu filmowego jeden z pracowników technicznych i dał swojemu dziecku jako zabawkę. Dziecko, jak to dziecko uszkodziło Blaster i ostatecznie wylądował on w śmieciach. Według Colleya, wspomniany technik bardzo, ale to bardzo żałował tego co się stało z bronią najsławniejszego przemytnika. Ciekawe jaką cenę ta broń osiągnęłaby na aukcji. W końcu model z Imperium kontratakuje i Powrotu Jedi, to tylko kopia.

A tak właściwie to warto by się zastanowić, czy można dziś taki blaster zbudować. Ale to już inna historia ...

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube