ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Blaster Hana Solo z Imperium kontratakuje wystawiony na aukcję – za 200 tys dolarów

Wszyscy wiemy, że gadżety filmowe potrafią osiągać astronomiczne ceny na akcjach. Zwłaszcza te z Gwiezdnych wojen. Przykładem może być Blaster, którego Han Solo (czyli Harrison Ford) używał w Imperium kontratakuje. Za blisko 2 tygodnie blaster zostanie wystawiony na aukcję. Cena wywoławcza – 200 tysięcy dolarów.

Gadżet tylko dla prawdziwych fanów. A przy okazji dla majętnych. Kto jednak nie chciałby mieć w swojej kolekcji takiej broni? Co prawda nie postrzelamy sobie z niej do szturmowców czy nawet zwykłej tarczy, ale samo jej posiadanie ….
Ciekawostką jest to, że podobną broń Han Solo miał w Nowej nadziei. Ta jednak zginęła i nigdy nie trafiła na aukcję. Wiele osób zastanawia się dlaczego, a wyjaśnienie jest bardzo proste. Tajemnicę wyjawił Kenneth Colley podczas wywiadu w czasie pierwszego StarForce. Otóż blaster ten wyniósł z planu filmowego jeden z pracowników technicznych i dał swojemu dziecku jako zabawkę. Dziecko, jak to dziecko uszkodziło Blaster i ostatecznie wylądował on w śmieciach. Według Colleya, wspomniany technik bardzo, ale to bardzo żałował tego co się stało z bronią najsławniejszego przemytnika. Ciekawe jaką cenę ta broń osiągnęłaby na aukcji. W końcu model z Imperium kontratakuje i Powrotu Jedi, to tylko kopia.

A tak właściwie to warto by się zastanowić, czy można dziś taki blaster zbudować. Ale to już inna historia ...

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube