foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

PlayStation 5 trafi na rynek w następne wakacje

Sony oszczędnie serwuje informacje na temat nowej generacji konsoli, którą przygotowuj do wprowadzenia na rynek. Wiadomo, że będzie kontynuować dotychczasowe nazewnictwo, będzie więc oferowana na rynku pod nazwą Playstation 5. Wiadomo też, że pierwsi gracze będą mogli na nij grać pod koniec 2020 roku. Producent ujawnił też trochę informacji o nowych kontrolerach.

Nowy sterownik ma być wyposażony w funkcję dotykowego sprzężenia zwrotnego, które ma zastąpić dotychczasowy efekt „dudnienia”, który był stosowany w kontrolerach PlayStation od dziesięcioleci. Brzmi to trochę jak funkcje wysokiego poziomu, które Nintendo wprowadziło w swojej konsoli Switch (i z których ostatecznie zrezygnowało), ale w przypadku PS5 wstrząsy mają oferować większy zakres drgań. Mają on być na tyle „szczegółowe”, by użytkownik mógł poczuć różnicę pomiędzy „chodzeniem po łące, a brodzeniem w błocie”.
Adaptacyjne wyzwalacze to kolejna ważna aktualizacja, którą zastosowano w przyciskach L2 i R2. Autorzy gier mogą zaprogramować wyświetlanie tych przycisków, by np. reprezentowały napięcie i siłę w grze, takie jak naciąganie cięciwy lub zwiększanie przyspieszenia w samochodzie. Prototypowy kontroler nadal wygląda bardzo podobnie do DualShock 4 z PS4 i nadal będzie ładowany przez USB typu C.
Sony potwierdziło też wykorzystanie w konsoli szybkiego dysku SSD. Jednak z uwagi na cenę takich napędów zmieniony będzie sposób instalowania gier. Mają one być traktowane nie jako duży blok danych, a jako informacje, które można będzie wywoływać bardzo szczegółowo.
Może to oznaczać, że na PS5 będą pobierane tylko fragmenty gry, tak by gracz mógł jak najszybciej zacząć grę. Nowy sposób ładowania gier nie zmieni sposobu dystrybucji gier, nadal będą ne dostępne na dyskach optycznych i będą mogły być uruchamiane z napędu Blu-ray 4K.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube