Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Plug-in do WordPressa dla Google Glass

Idea przyświecająca twórcom Google Glass to możliwie szybkie publikowanie materiałów w sieci. Do tej pory skupiano się na zdjęciach oraz portalach społecznościowych, jednak to nie jedyne miejsca, gdzie posiadacz okularów docelowo miałby umieszczać informacje. Ostatnio opublikowano dodatek, który pozwoli na szybką publikację poprzez WordPressa.

Dzięki wtyczce wpForGlass użytkownik okularów może wprowadzać na platformę WordPressa zdjęcia, wpisy i pliki wideo w trybie online. Wystarczy założyć okular, uruchomić program i patrzeć na to, co chce się zarejestrować i opublikować. Dodatek nie jest oficjalnie certyfikowanym rozszerzeniem WordPressa, niemniej na wielu forach rozgorzała dyskusja na temat rozszerzenia i jego możliwości, oraz samej idei publikowania informacji za pośrednictwem okularów.
Zamiast wyciągania telefonu lub aparatu y zrobić zdjęcie, które chcemy umieścić od razu w Internecie, proponujemy prostsze rozwiązanie – powiedział Ozzy Farman z SVP Weber Shandwick, firmy która jest autorem rozszerzenia – Na razie aplikacja nie obsługuje poleceń głosowych, ale jest to w planach. To jest coś, co już działa we współpracy z Google Glass.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube