Genesis Pallad 500

Plecak dla graczy godny uwagi

Więcej...

NEC MultiSync EA245WMi

Prosty ale cenny monitor do biura

Więcej...

PocketBook Aqua 2

Nowa generacja czytnika do kapieli

Więcej...

Genesis Radon 710

Słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 7.1

Więcej...

Philips 258B6QUEB

Monitor do biura o dużych możliwościach

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Nintendo upraszcza obsługę

Jakieś półtora roku temu Hideko Konno zrozumiał, że Nintendo Miiverse powinno trafić na handlelda 3DS. Trochę czasu zajęło przygotowanie aktualizacji, ale w końcu się udało. Posiadacze tej konsolki mogą pobrać aktualizację i cieszyć się … no właśnie czym?

Wprowadzenie Miiverse na 3DS to nie tylko dostęp do wirtualnej sieci. To również ujednolicony system płatności. To pierwszy duży krok jaki Nintendo wykonało w kierunku unifikacji. Firma do tej pory utrzymywała różne witryny sklepowe, osobna dla Wii U i osobno dla 3DS. Łącząc się z Es hops trzeba było korzystać z różnych portfeli przelewając pieniądze na różne rachunki, które powiązane były z jednym ID w sieci Nintendo. Przygotowana aktualizacja pozwala połączyć to wszystko w jedno.
Aplikacja Miiverse działa podobnie jak jej odpowiednik z Wii U. Gracze mogą w czasie zabawy połączyć się ze społecznością naciskając przycisk startowy systemu i ikonę Miiverse. Wszystkie notatki, zrzuty ekranowe itp. mogą być udostępniane bezpośrednio podczas zabawy, dzięki czemu zachowana zostaje m.in. zgodność 3D. Zrzut z 3DS można będzie obejrzeć w trój wymiarze na urządzeniu obsługującym tę technologię.
Oprócz tego, przygotowana aktualizacja zawiera kilka drobnych poprawek związanych ze stabilnością, usunięto również limit transferu systemu w 3DS itp. Poprawiono również działanie kamery w taki sposób, by zapobiec jej przypadkowemu uruchomieniu.
Wprowadzenie nowej poprawki spowodowało oczywiście obciążenie serwerów Nintendo, nie denerwujcie się więc gdy nie będziecie mogli jej pobrać, lub będzie się pobierała wolno. Posiadaczy 3DS na świecie jest naprawdę sporo.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube