Asus Blue Cave

Router jak... pralka

Więcej...

Onyx Boox Max 2

Czytnik w rozmiarze MEGA

Więcej...

Adaptery sieciowe Green Cell

Zasilanie bez względu na wszystko

Więcej...

Philips LCD Curved Ultrawide

Elegancki monitor z zakrzywionym ekranem

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

NVIDIA Shield to mała konsola do gier, dzięki której koncern chce, przejść od oferowania procesorów graficznych i kart do całego rozwiązania, które zaproponuje graczom nową jakość zabawy. Urządzenie pojawiło się w sklepach nie tak dawno, a już producent wprowadza nowości w swojej konsoli.

Aktualnie NVIDIA Shield ma możliwość strumieniowania obrazu do telewizora w rozdzielczości 1080p. Do tej pory gracze przesyłając obraz na telewizor mogli cieszyć się rozdzielczością 720p. oprócz tego poprawiono kilka innych rzeczy, w tym również kilka funkcji z Gamepad Mapper.
Rozdzielczość 1080p obsługiwana jest na razie dla ograniczonej liczby gier, te najważniejsze to: Batman: Arkham Origins , Borderlands 2 i Assasin Creed IV: Black Flag. W sumie jest 63 gier, które możemy przesyłać w pełnym HD. Kolejne tytuły mają być dostępne już wkrótce.
Gamepad Mapper pozwala teraz użytkownikom mapować fizyczne ruchy na kontrolerze. Zamiast przechylać urządzenie na boki (w grach, które to umożliwiają), możemy teraz odzwierciedlać ten ruch przy pomocy joysticka. Poza tym mieszkańcy Północnej Karoliny (tylko oni niestety) dostali szansę przetestowania NVIDIA GRID (czyli chmury dla gier).
Przypomnę, że konsolę można kupić na razie tylko w USA w cenie 249 dolarów.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube