uGo Hover Ball

Bezpieczna piłka w domu

Więcej...

Goclever smart band Max Fit Premium

Prosta opaska dla miłośników zdrowia

Więcej...

AOC AGON AG271QG

Monitor dla graczy z ciekawostkami

Więcej...

SanDisk Extreme Pro USB 3.1 Flash Drive 128 GB

Dobra pamięć zawsze się przyda

Więcej...

MyKronoz ZeTime

Elegancki smartwatch z dużymi możliwościami

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Przełom w konstrukcji smartfonów?

Meizu Zero

Wyobrażacie sobie telefon, taki mały komórkowy, bez żadnego portu? Nie ma wyjścia na słuchawki, nie ma gniada zasilającego.. Jeśli myślicie, że to fantazja, to Was rozczaruję. Taki smartfon już jest, a wyprodukowała go firma Meizu.

Już jakiś czas temu, niektóre firmy podążając za przykładem Apple’a wyprodukowały urządzenia pozbawione gniazda słuchawkowego. Ale to co zrobili Chińczycy łamie wszystkie dotychczasowe bariery. Firma zaprezentowała nowy telefon o nazwie Zero (mi się to bardziej kojarzy z Japończykami i ich myśliwcem z II Wojny Światowej), który nie ma gniazda słuchawkowego, portu ładowania i głośnika. Nie ma nawet gniazda karty SIM, nie mówiąc już o przyciskach. Jedynymi elementami, które „łamią” gładkie powierzchnie obudowy są tylne kamery 12MP i 20 MP oraz dwa małe otwory – na mikrofon i na twardy reset.
Elementami, które pozwalają nadrobić brak portów jest Bluetooth 5.0 oraz bezprzewodowa łączność USB, która pozwoli przesyłać pliki z taką samą prędkością, jaką oferuje standard USB 3.0. Zero wyposażono w 5.99” ekran OLED QHD, który oprócz wyświetlacza pełni też rolę gigantycznego głośnika oraz czytnika linii papilarnych. Z przodu umieszczono też kamerę 20 MP, która na pewno nie jednemu użytkownikowi przypadnie do gustu. Całością zarządzać ma procesor Snapdragon 845, który wspiera bezprzewodowe ładowanie przez ładowarki o mocy 18 W.
Jak można się domyślić, brak gniazda karty SIM oznacza, że Meizu Zero będzie korzystać z wbudowanej karty SIM lub technologii eSIM. To niestety powoduje, że oferta Meizu jest na razie ograniczona tylko do chińskich operatorów. Możemy się jednak spodziewać, że szybko przekroczy ona granice, a w niedługim czasie pojawią się również inni producenci oferujący takie smartfony.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube