uGo Hover Ball

Bezpieczna piłka w domu

Więcej...

Goclever smart band Max Fit Premium

Prosta opaska dla miłośników zdrowia

Więcej...

AOC AGON AG271QG

Monitor dla graczy z ciekawostkami

Więcej...

SanDisk Extreme Pro USB 3.1 Flash Drive 128 GB

Dobra pamięć zawsze się przyda

Więcej...

MyKronoz ZeTime

Elegancki smartwatch z dużymi możliwościami

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Mocne uderzenie Technicsa

Technics SL-1200MK7

Targi CES 2019 okazały się dobrą okazją dla Technicsa, by przypomnieć o swoim istnieniu. Firma zaprezentowała kilka nowych produktów, przede wszystkim dedykowanych DJ-om. Zarówno tym profesjonalnym, jak i domowym.

Jeszcze kilka lat temu Technics przeżywał trudne chwile. Firma chyliła się ku upadkowi i tylko przejęcie jej przez Panasonic, zapewniło przetrwanie tej marki na rynku. CES 2019 pozwolił ponownie dotrzeć firmie do szerokiego grona odbiorców i pokazać, że jeszcze ma co nieco do powiedzenia. Podczas targów zaprezentowano m.in. dwie nowe konfiguracje gramofonu SL-1200MK7, który pozwoli DJ-om uatrakcyjnić imprezę. MK7, który zadebiutował na rynku dziewięć lat temu wzbogacono teraz w funkcję odtwarzania wstecznego, dzięki czemu można usłyszeć wszystkie zakodowane w utworach wiadomości, bezrdzeniowy napęd bezpośredni, lepszą wydajność śledzenia i nowy stylus.

Drugim ciekawym gramofonem jest SL-1500C, który również wyposażono w bezpośredni napęd bezrdzeniowy. Ten model jest jednak przeznaczony dla domowych entuzjastów winylu. Wyposażono go we wkładkę Ortofon 2M RED, dzięki czemu można go uruchamiać bezpośrednio po wyjęciu z pudełka. Dla audiofilów, którzy przeszli w erę cyfrową przygotowano z kolei odtwarzacz SL-G700 Network / Super Audio CD, który łączy ten format fizyczny ze streamingiem. Wbudowane moduły radiowe pozwalają przy jego pomocy obsługiwać Bluetooth, WiFi, Apple AirPlay i Google Chromecast / Google Assistant, a także takie usługi jak Spotify, TIDAL czy radio Internetowe.

Producent nie zapomniał też o słuchawkach bezprzewodowych. Co prawda nie są to klasyczne modele dla DJ-ów, ponieważ EAH-F70N i EAH-F50B obsługują LDAC / apt-X HD, jak również zawierają wysokiej jakości komponenty gwarantując wysoką dokładność odtwarzanego dźwięku. EAH-F70N dodaje dodatkowo czujnik, który zatrzymuje odtwarzanie po zdjęciu słuchawek, wzmacniacz dźwięku otoczenia, który pozwala użytkownikowi słyszeć dźwięki z zewnątrz, dotykając zewnętrznej hybrydowej aktywnej redukcji szumów.

To wszystko na pewno ucieszy fanów Technicsa.  To co firma pokazała zadowoli niejednego miłośnika dobrego brzmienia.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube