Lenovo ThinkPad T480S

Mały komputer biznesowy

Więcej...

Goclever Sound Tube Rocket

Rakietowy głośnik

Więcej...

Genesis Neon 360

Wibrujące słuchawki dla graczy

Więcej...

Vordon DVR-195

Kamera i lusterko w jednym

Więcej...

Tenda Nova MW3

Router do sieć mesh

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Nintendo Switch to najszybciej sprzedająca się konsola w Ameryce

Nintendo Switch

Wygląda na to, że po upadku, jaki Nintendo zaliczyło przy okazji premiery Wii U, firma szybko stanęła na nogi dzięki konsoli Switch. Według danych NPD Group, japońska firma sprzedała w USA od premiery w marcu 2017 roku, ponad 8.7 milionów handheldów. Oznacza to, że wyprzedziła pod kątem szybkości sprzedaży pozostałych gigantów rynku konsolowego – Microsoft i Sony.

Oczywiście nie oznacza to, że tych konsol jest najwięcej na amerykańskim rynku. Jest tam zdecydowanie więcej konsol Xbox One i PS4, ale w adekwatnym okresie, tych konsol sprzedano mniej.
Opublikowany przez Nintendo raport pokazuje, że 2018 rok był najlepszym rokiem od 2011 kiedy znacząco spadła popularność pierwszej generacji Wii. Firma pochwaliła się również błyskawiczną sprzedażą Super Smash Bros. Ulitmate. W ciągu 11 dni od dnia premiery w ręce graczy trafiły 3 miliony kopii tej gry. To powoduje, że tytuł ten jest najszybciej sprzedającą się grą na Switch. Podobnie wygląda sytuacja w Europie, gdzie ta sama gra również jest rekordzistką. To oznacza, że gra szybko pokona wyniki innych bestsellerów Switcha: Mario Kart 8 , Super Mario Odyssey i The Legend of Zelda: Breath of the Wild.
Zarząd Nintendo zdaje sobie jednak sprawę, że wszystko może się zmienić w mgnieniu oka. Sytuacja z Wii, gdy firma sięgnęła szczytu i sięgnęła dna po niepowodzeniach z Wii U, wiele go nauczyła. Na szczęście dla Japończyków, ich nowa konsola jest wciąż dość młoda, mogą więc liczyć na jeszcze kilka dobrych lat. Tak przynajmniej prognozują.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube