ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Zabierz internet, gdzie chcesz! Zalety internetu mobilnego od nju mobile

Zabierz internet, gdzie chcesz

artykuł sponsorowany

Dzięki internetowi mobilnemu zyskasz szybki i pewny dostęp do globalnej sieci – w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Poznaj szczegóły oferty przygotowanej przez nju mobile!

Technologia LTE
Internet mobilny dostarczany przez nju mobile opiera się na technologii LTE, nazywanej również 4G. Dociera on do odbiorców za pośrednictwem nadajników sieci komórkowej. Usługa ta dostępna jest na obszarze praktycznie całej Polski – możesz się o tym przekonać, sprawdzając mapę zasięgu 4G/LTE nju mobile: https://www.njumobile.pl/zasieg. Nieograniczony dostęp to jedna z największych zalet internetu mobilnego. Co więcej, technologię tę wyróżnia prostota. Aby połączyć się z siecią, potrzebujesz tylko aktywnej karty SIM oraz smartfona, za pomocą którego będziesz przeglądał internet. Telefon wykorzystać możesz również w roli routera. Używając funkcji udostępniania internetu, oferowanej przez wszystkie nowsze telefony, stworzysz sieć Wi-Fi, do której podłączyć będziesz mógł inne urządzenia, np. laptopa. Internet mobilny doskonale sprawdzi się więc podczas podróży czy wakacyjnych wyjazdów. Stanowi również wygodną alternatywę dla internetu kablowego. Wykorzystać można go tam, gdzie nie ma warunków do montażu instalacji kablowej – w wynajętych mieszkaniach czy w pokojach w akademikach.
Prędkość internetu LTE
Kolejną zaletą internetu mobilnego jest jego prędkość. Ten parametr ma ogromny wpływ na komfort korzystania z sieci. Technologia LTE pozwoli Ci na pobieranie danych z maksymalną prędkością 225 Mb/s oraz wysyłanie danych z maksymalną prędkością 45 Mb/s. Połączenie o takiej przepustowości umożliwi Ci nie tylko przeglądanie stron www, korzystanie z poczty e-mail czy portali społecznościowych, ale także wygodne ściąganie dużych plików i komfortowy dostęp do multimediów dostępnych on-line. Jeżeli znajdziesz się poza zasięgiem sieci LTE, smartfon automatycznie przełączy się w tryb 3G. Technologia ta oferuje prędkość pobierania danych do 37 Mb/s oraz prędkość wysyłania danych do 6 Mb/s. Warto pamiętać, że na prędkość i stabilność połączenia z internetem mobilnym ma wpływ wiele czynników, które często nie są zależne od operatora, np. warunki meteorologiczne, ukształtowanie terenu czy gęstość zabudowy.
Internet mobilny w nju mobile
Wybierając internet w mobilny w nju mobile, otrzymasz pakiet 40 GB – w tym w 1,87 GB do wykorzystania w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Dostępny jest on w ramach w ramach miesięcznego abonamentu, którego wysokość wynosi 29 zł. Do momentu osiągnięcia kwoty 29 zł za korzystnie z internetu mobilnego płacisz zgodnie z cennikiem nju mobile, czyli 19 gr za 1 MB. W sytuacji, gdy osiągniesz kwotę abonamentu, opłata nie będzie dalej naliczana, a Ty będziesz mógł korzystać z dostępnego pakietu danych. Dzięki takiemu elastycznemu rozwiązania wysokość Twojego rachunku uzależniona jest od tego, jak bardzo intensywnie korzystasz z internetu mobilnego. Początkowo minimalna kwota rachunku wynosi 9 zł, jednak po upływie trzech okresów rozliczeniowych miesięczny abonament wynieś możne nawet 0 zł – w przypadku, gdy w danym miesiącu w ogóle nie używałeś internetu mobilnego. Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy aktywować darmową usługę „Im dłużej, tym lepiej”. Dzięki niej zyskać możesz także dodatkowe GB transferu bez dodatkowej opłaty. Przydzielona są one bezpłatnie w zależności od Twojego stażu w sieci. Jego długość liczona jest od chwili aktywacji numeru w nju . Ile możesz zyskać?
– 2 razy więcej internetu po pół roku (tj. łącznie 80 GB);
– 2,5 razy więcej internetu po roku (tj. łącznie 100 GB);
– 3 razy więcej internetu po 2 latach (tj. łącznie 120 GB);
Jeżeli posiadasz już numer w nju mobile, możesz dokupić dodatkową kartę SIM z dodatkowymi GB. Przypisany do niej numer telefonu przeznaczony będzie do korzystania z internetu mobilnego. W ramach nju intentet dodatkowy otrzymasz 20 GB danych do wykorzystania w kraju, w tym 1,23 GB do wykorzystania w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Miesięczna opłata za dodatkowy numer wynosi 19 zł. Dzięki usłudze „Im dłużej, tym lepiej”, wielkość dostępnego pakietu będzie wzrastała bez dodatkowych opłat wraz z długością Twojego stażu:
– 40 GB po pół roku;
– 50 GB po roku;
– 60 GB po 2 latach;
Co ważne, liczy się staż numeru, do którego dokupujesz dodatkową kartę SIM dedykowaną do internetu. Jeżeli Twój numer w nju, do którego dokupujesz dodatkowy numer nju internet dodatkowy ma staż 12 miesięcy, to już na start na dodatkowej karcie otrzymasz 50 GB.
Więcej informacji na temat internetu mobilnego w nju mobile znajdziesz w tym miejscu: https://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube