Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Gracze bogacze: Gran Turismo 5 na pięciu 80-calowych ekranach HD

Każdy gracz marzy o tym, by odpalić swoją ulubioną grę na dużym ekranie. Pokazywałem już co zrobił fan Eve Online, a teraz mogę Wam pokazać miłośnika Gran Turismo 5. Tam był projektor, tu jest pięć 80-calowych monitorów HD.

Do budowy stanowiska oprócz wspomnianych ekranów wykorzystano 5 stołów, 5 konsol PS3, kierownicę oraz sporo kabli potu. Połączenie pięciu konsol w jednej sieci pozwoliło na stworzenie komunikacji pomiędzy nimi, co z kolei doprowadziło do uzyskania odpowiedniego obrazu na poszczególnych panelach. 
Szeroki kąt widzenia na dużych monitorach HDTV daje takie wrażenie, jak byśmy faktycznie siedzieli w samochodzie za kierownicą. Każdy miłośnik symulatorów wyścigowych na pewno byłby zadowolony.
Nie da się ukryć, że takie stanowisko do „zabawy” nie jest tanie. Ale który z Was nie chciałby mieć czegoś takiego w swoim domu?

gran-turismo-5-real-2-670x312

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube