foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Nintendo Switch

Jest wiele powodów, dla których tworzenie kopii zapasowych w chmurze jest jedną z najbardziej wyczekiwanych funkcji Nintendo Switch Online. Dzięki temu w przypadku uszkodzenia gry czy utraty konsoli można odzyskać stan gry. Niestety, okazuje się, że usługa zapisywania w chmurze nie będzie dostępna dla wszystkich gier.

GameInformer odkrył, że wiele tytułów, które wymagają subskrypcji usługi do gry online, nie ma dostępu do funkcji zapisu w chmurze. Wpisy na stronach internetowych Nintendo przypadku niektórych gier jednoznacznie stwierdzają: "Ta gra nie obsługuje tworzenia kopii zapasowej danych w chmurze".

Wśród tytułów, które nie mają dostępu do archiwizacji swojego stanu w chmurze są m.in. Pokémon Let's Go Eevee & Pikachu , Splatoon 2 , Dark Souls Remastered , Dead Cells , FIFA 19 i NBA 2K19. Nintendo zapytane przez dziennikarzy serwisu potwierdziło, że te tytuły nie będą mogły zapisywać swoich stanów w chmurze. Firma argumentuje to tym, że niektóre gry nie będą mogły zagwarantować, że gracze nie będą nadużywać dostępu do wcześniejszych stanów gry w celu odzyskania sprzedawanych przedmiotów lub powrotu do wyższego rankingu online.
"Zdecydowana większość gier Nintendo Switch obsługuje backup Save Data Cloud, jednak w niektórych grach funkcja ta umożliwi np. odzyskanie przedmiotów, które zostały sprzedane innym graczom, lub powrót do wyższego rankingu online. Aby zapewnić uczciwą grę, kopia zapasowa Save Data Cloud może być wyłączona dla takich gier. Aby zapewnić, że kopie zapasowe w usłudze Save Data Cloud nie będą mogły w nieuczciwy sposób wpływać na rankingowanie w trybie wieloosobowym online, funkcja ta nie zostanie włączona w trybie Splatoon 2. "
Z jednej strony szkoda, że opłacanie subskrypcji za usługę nie pozwoli na dostęp do archiwizacji stanu gry chmurze zwłaszcza, że ta funkcja jest dostępna dla tych gier w PlayStation Network i Xbox Live. Z drugiej strony dobrze, że wyeliminowano możliwość nieuczciwej zabawy. Skoro jednak Microsoft i Sony znalazły rozwiązanie tego problemu, może również Nintendo się nad nim pochyli i go rozwiąże?

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube