Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AMD ma pierwszy 7nm procesor graficzny

MD ma pierwszy 7nm procesor graficzny

Vega 7nm to pierwszy procesor graficzny, który wykonano w technologii 7 nanometrów. Tym samym AMD objęła palmę pierwszeństwa w miniaturyzacji układów cyfrowych.

Nowy układ należy do linii Radeon Instinct, co oznacza, że jest on dedykowany głównie do wykorzystania w serwerach i do złożonych zadań, takich jak np. uczenie maszynowe. Dyrektor generalna AMD, Lisa Su podczas wystąpienia na Computex 2018 zapewniła, że 7nm układy są już przygotowywane do produkcji, ale prawdopodobnie nie uda się uruchomić do 2019 roku.
Podczas prezentacji Vega 7nm, nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat tego układu. Wiadomo, że ma wbudowane 32GB pamięci HBM2. Według producenta 7 nanometrowa technologia pozwoliła zwiększyć wydajność 1.35 razy, podwoiła wydajność energetyczną i pozwoliła na dwukrotną gęstość.
W tej chwili AMD przygotowuje partię próbną procesorów, by przekazać je wybranym klientom, którzy będą mogli je przetestować. Oficjalnie, pierwsze serwery napędzane tymi układami mają wystartować w drugiej połowie roku.
Cen układów jeszcze nie podano, ale analitycy na bazie cen kart Instinct spodziewają się, że trzeba będzie za nie dość sporo zapłacić.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube