Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Nowa generacja HoloLens jeszcze w tym roku

HoloLens w akcji

HoloLens jest już na rynku prawie trzy lata. Prze ten czas Microsoft odkrywał przed nami rozszerzoną rzeczywistość powołując też do życia platformę Mixed Reality dla innych producentów. Teraz, po zebraniu doświadczeń z kilku pierwszych lat, firma zapowiedziała wprowadzenie na rynek HoloLens 2.

Pierwsze informacje o nowej generacji gogli pojawiły się na Thurrott.com, którego dziennikarze zapowiedzieli nowy zestaw, noszący nazwę „Sydney” w pierwszym kwartale 2019 roku. Teraz wiemy już, że w tych informacjach tkwiło ziarno prawdy.
Na razie nie ma jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat HoloLens 2, ale wg Thurrotta możemy spodziewać się większego pola widzenia, mniejszego ciężaru i wygodniejszej ramy. Mają też być zastosowane lepszej jakości wyświetlacze i oczywiście lepsze AI. Jednak to co najważniejsze, to że nowa generacja gogli będzie „znacząco tańsza”. Dziś za HoloLens ciągle trzeba zapłacić 3.000$.
W ciągu ostatniego roku Microsoft mocno promował Mixed Reality łącząc pod tym pojęciem zarówno AR, jak i VR. Najnowsze aplikacje HoloLens, Layout i Remote Assist wydają się być bardzo przydatne dla profesjonalistów. Nie będzie więc chyba zaskoczeniem gdy firma zaprezentuje całkiem nowy zestaw. Miejmy tylko nadzieję, że będzie na niego stać również zwykłych ludzi a nie tylko developerów.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube