ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Google Glass 2 współpracuje ze szkłami korekcyjnymi

Czytając różne informacje o Google Glass na pewno zastanawialiście się jak będą z nich korzystać osoby noszące okulary korygujące wzrok. W pierwszej wersji okularów projektanci faktycznie chyba o tym zapomnieli, jednak druga generacja szkiełek, już uwzględnia ten problem.

Cały czas okulary Google są monoklem noszonym na jednym oku, osadzane są na jednym uchu. Taka właśnie konstrukcja ma pozwalać na noszenie szkieł kontaktowych. W oprawce zahaczanej za ucho znajdować się ma głośnik, który zastąpi wcześniejsze rozwiązanie, z którym były zgłaszane różne problemy. Nie spodoba się to audiofilom, którzy niestety będą musieli ścierpieć dźwięk mono. 
Nowa wersja Google Glass ma być dostępna od listopada. Posiadacze dotychczasowej wersji posiadający status Odkrywcy, mają dostać potrójne zaproszenie do programu Glass, dzięki czemu będą mogli dzielić się wrażeniami z trójką nowych przyjaciół. Pozostali posiadacze muszą pilnować swoich skrzynek mailowych, by upewnić się, że nie przegapią żadnych aktualizacji.
Na „odświeżeniu” okularów najlepiej wyjdą Ci posiadacze, którzy mają status Odkrywcy (Explorer). Będą oni mogli zamienić swoje okulary pierwszej generacji, na te nowe Google Glass 2.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube