Dysk WD My Passport 2TB

Prosty dysk o dużej pojemności

Więcej...

Goclever 3D Printer Invention

Ręczna drukarka 3D dla każdego

Więcej...

Edimax AC 1200 EW-7822ULC

Adapter WiFI od Edimax

Więcej...

Air Live Smart Home Kit

Podstawa to dom pod kontrolą

Więcej...

Cooler Master Mastermouse Pro L

Tania mysz Pro

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Google Glass 2 współpracuje ze szkłami korekcyjnymi

Czytając różne informacje o Google Glass na pewno zastanawialiście się jak będą z nich korzystać osoby noszące okulary korygujące wzrok. W pierwszej wersji okularów projektanci faktycznie chyba o tym zapomnieli, jednak druga generacja szkiełek, już uwzględnia ten problem.

Cały czas okulary Google są monoklem noszonym na jednym oku, osadzane są na jednym uchu. Taka właśnie konstrukcja ma pozwalać na noszenie szkieł kontaktowych. W oprawce zahaczanej za ucho znajdować się ma głośnik, który zastąpi wcześniejsze rozwiązanie, z którym były zgłaszane różne problemy. Nie spodoba się to audiofilom, którzy niestety będą musieli ścierpieć dźwięk mono. 
Nowa wersja Google Glass ma być dostępna od listopada. Posiadacze dotychczasowej wersji posiadający status Odkrywcy, mają dostać potrójne zaproszenie do programu Glass, dzięki czemu będą mogli dzielić się wrażeniami z trójką nowych przyjaciół. Pozostali posiadacze muszą pilnować swoich skrzynek mailowych, by upewnić się, że nie przegapią żadnych aktualizacji.
Na „odświeżeniu” okularów najlepiej wyjdą Ci posiadacze, którzy mają status Odkrywcy (Explorer). Będą oni mogli zamienić swoje okulary pierwszej generacji, na te nowe Google Glass 2.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube