Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Najbliższe E3 zapowiada się interesująco

Najbliższe E3 zapowiada się interesująco

Microsoft po raz pierwszy obniża cenę Xbox One X, informując jednocześnie o największej sprzedaży tej konsoli w tym roku. 

Ceny mają się obniżyć o 50 dolarów, co oznacza, że Xbox One X będzie kosztował 449$, Xbox One S 199$ za wersję z dyskiem 500G i 249$ za urządzenie z dyskiem 1TB. Z kolei kontrolery potanieją o 10$.

Microsoft nie kończy jednak na obniżce swojej konsoli. Tnie również ceny gier, niektórych nawet o 75%. A jeśli ktoś gra w sieci, również może liczyć na oszczędności – abonamenty Xbox Live Gold i Xbox Game Pass kosztować mają 1 dolara. Cała ta promocja staruje od najbliższego czwartku, na dzień przed zapowiedzianą przez Sony premierą niebieskiej, limitowanej wersji PS4.
Wygląda więc na to, że najbliższe E3 będą pod znakiem walki pomiędzy Microsoftem i Sony. Na szczęście E3 na tym się nie skończy. Fani Fallouta i Assassin’s Creed’a mogą się spodziewać informacji o nadchodzących nowych wersjach gier z tych serii. Kto wie, może Microsoft „zaszaleje” i pojawi się jakaś nowość spod znaku Gears of War?
Jakby jednak nie patrzeć, każda promocja, w ramach której możemy taniej kupić nową konsolę lub grę, to dobra rzecz, prawda?

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube