Lenovo ThinkPad T480S

Mały komputer biznesowy

Więcej...

Goclever Sound Tube Rocket

Rakietowy głośnik

Więcej...

Genesis Neon 360

Wibrujące słuchawki dla graczy

Więcej...

Vordon DVR-195

Kamera i lusterko w jednym

Więcej...

Tenda Nova MW3

Router do sieć mesh

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Nowa hybryda McLarena będzie najszybszym pojazdem w historii firmy

Nowa hybryda McLarena będzie najszybszym pojazdem w historii firmy

Nadchodząca seria Hyper-GT McLaren Ultimate BP23 ma być najszybszą maszyną, jaka wyjedzie ze stajni tej firmy. Jego osiągi mają być lepsze od legendarnej F1 z lat 90-tych. Wtedy bolid osiągnął prędkość 391 km/h, teraz McLaren chce przekroczyć barierę 400 km/h.

BP23 ma pobić rekord prędkości McLarena. Aby to zrobić projektanci wzięli z F1 to co najlepsze – m.in. centralnie zamontowany fotel kierowcy z miejscami dla pasażerów po jego bokach. Pojazd zostanie wyprodukowany w wersji limitowanej i już teraz wiadomo, że jego liczba zostanie ograniczona do 106 sztuk. Przed laty taką właśnie liczbę F1 wprowadzono na rynek.

Produkcją zajmie się dział McLarena ds. Operacji Specjalnych. Oznacza to, że każdy z pojazdów zostanie wykonany w taki sposób, by uwzględnić gusta jego przyszłego właściciela. McLaren zapowiada też, że ma w zanadrzu kilka niespodzianek, które ujawni bliżej premiery pojazdu. Od razu też wyjaśnia, że jego ostateczna nazwa będzie ciekawsza niż obecne oznaczenie BP23.
Trzeba przyznać, że zaprezentowane przez McLarena grafiki prezentujące nowy samochód wyglądają ciekawie, nie zdradzają jednak zbyt wielu szczegółów. Na pewno jednak pobudzają apetyt.

DX2XG7eXkAI4P1U

Wizja nowego pojazdu McLarena

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube