ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Latająca autonomiczna taksówka Porsche

Latająca autonomiczna taksówka Porsche

Mało kto spodziewał się, że Porsche, marka która stała się synonimem luksusu, zainteresuje się świadczeniem usług przewozu pasażerów przy pomocy pojazdów autonomicznych. Ale nie byle jakich, bo latających.

Firma nie ma się jeszcze czym pochwalić, ale ma już koncepcję swojego pojazdu. Docelowo pasażer będzie mógł przejąć kontrolę nad maszyną i wcale nie będzie potrzebował do tego licencji pilota. Jednak, tak jak w przypadku innych dronów, tak i w tym przypadku większa część lotu byłaby zautomatyzowana.
Dla wielu osób, plany Porsche mogą być dziwne, w końcu taka marka i coś co jeździ automatycznie? Bez kierownicy? Prawdopodobnie firma odczuwa presję, by zrobić coś w przestrzeni dronów pasażerskich. W końcu konkurencja działa. Daimler wspiera Volocoptera, Volvo niedawno kupiło Terrafugię, nawet Volkswagen (który nomen omen jest właścicielem Porsche) współpracuje z Airbusem nad koncepcją latającego samochodu. Jeśli Porsche nie wejdzie w sektor latających dronów pasażerskich, może wypaść z rynku. Wszyscy zauważają już trend, w którym świat odsuwa się od samochodów kierowanych przez człowieka w kierunku niezależnych pojazdów wszelkiego rodzaju. Również tych latających.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube