ADATA P10500

Kieszonkowy power bank

Więcej...

Fritz!Box 4040

Sympatyczny router do domu

Więcej...

Rapoo V500S

Mechaniczna klawiatura dla graczy

Więcej...

Lenovo Star Wars Jedi Challenges

Rozszerzona rzeczywistość od Lenovo

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Gigantyczny Pong na 4 stopy

Pamiętacie pierwsze gry komputerowe dostępne na automatach? Był czas gdy wśród tych gier królował Pong, banalna gra, w której przesuwało się dwie deseczki po bokach ekranu, przy pomocy których odbijało się piłeczkę, która miała wpaść do bramki przeciwnika. Stara gra została odświeżona i przeniesiona w bardziej rzeczywisty wymiar.

Wszyscy (tzn. dorośli) narzekają, że gracze komputerowi mają mało ruchu. Dlatego firma Moment Factory stworzyła coś, co jest grą, a jednocześnie wymaga ruchu. Programiści nazwali swoją grę Grid i jest ona wariantem gry Pong, którą opisałem powyżej. Wykorzystali oni czujniki LIDAR (takie, jakie są stosowne w pojazdach autonomicznych), przy pomocy których stworzyli boisko o wymiarach 12x18 metrów, na którym wyświetlane są płytki, sterowane przy pomocy stóp współpracujących ze sobą dwóch graczy. Jeśli drużyny są dobrze dobrane, można mieć nie tylko dobrą zabawę, ale i dobry trening. A żeby nie było łatwo, programiści przygotowali różne niespodzianki takie jak przyspieszenia czy dodatkowa piłka.
Celem miało być przywrócenie społecznego wymiaru gier, wyjście z nimi na zewnątrz, gdzie z przygodnym nieznajomym można pograć i pobawić się w trochę inny sposób niż to oferują anonimowe gry online. Moment Factory przedstawia Grid jako prototyp w serii gier, które zamierza przenieść z zamierzchłej przeszłości w odświeżony sposób do czasów teraźniejszych.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube