Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Szalone możliwości pojazdów elektrycznych

Rimac Hypercar

Sprzedaż nie należy dziś do łatwych zadań, zwłaszcza jeśli sprzedaje się coś drogiego i ekskluzywnego. Taki produkt trzeba odpowiednio podać, o czym wie firma Rimac. Producent samochodów zaprezentował swój nowy pojazd elektryczny przeznaczony dla bogatych, świadomych ekologicznie osób lubiących szybką, bardzo szybą jazdę. 

Prezentując swój nowy Rimac Hypercar, firma podgrzała atmosferę obiecując pełną prezentację pojazdu podczas Geneva Motor Show 6 marca. Nie zdradziła na jego temat zbyt wielu informacji, ale jeśli jest podobny do Concept 1, możemy spodziewać się olbrzymiej mocy, momentu obrotowego, ograniczonej produkcji i szalonej ceny.

Concept 1 został wykonany tylko w ośmiu egzemplarzach. W międzyczasie firma zajęła się produkcją części d pojazdów EV dla innych producentów samochodów. Przykładowo, Aston Martin zaopatrzył się w produkowane przez Rimac akumulatory.
Hasłem przewodnim kampanii promocyjnej Rimac-a jest: „po co grać według zasad, kiedy można zmienić grę”. Jednak w przeciwieństwie do 2012 roku, firma ma większe wzgórze, na które musi się teraz wspiąć by wywrzeć wrażenie na klientach. Model S Tesli może przyspieszyć od 0 do 100 km/h szybciej niż Concept 1 (2.3s vs. 2.5s), a Elon Musk obiecał, że Tesla Roadster nowej generacji osiągnie prędkość 100 km/h w czasie 1.9s, osiągnie prędkość 400 km/h i zasięg 1.000 km. Rimac ma więc z czym się mierzyć.
Nie da się jednak ukryć, że kampania potrafi zaostrzyć apetyt.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube