Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Miotacz ognia Elona Musk’a

Wielu osobom Elon Musk kojarzy się przede wszystkim z firmami SpaceX i Hyperloop. Jednak to nie jedyne firmy, które należą do milionera wizjonera. W jego portfolio przedsiębiorstw znajduje się również Boring Company, która ma w swojej ofercie miotacze płomieni.

Co ciekawe, wcześniej firma ta zajmowała się przekopywaniem tuneli udrażniających lub omijających ruch drogowy. Teraz za 500 dolarów oferuje broń wypluwającą z siebie ogień. Na wszelki wypadek kupującym oferowana jest również gaśnica za 30 dolarów.
Miotacz ognia jest oczywiście bronią, ale wg. Muska amerykańsku urząd – Biuro Alkoholu, Tytoniu Broni Palnej (the Bureau of Alcohol, Tobacco and Firearms) nie wymaga specjalnych zezwoleń na miotacze, z których wydobywają się płomienie na odległość mniejszą niż trzy metry. Oznacza to, że taka broń jest w 100% legalna. Według zapowiedzi firma chce sprzedać 20 tysięcy takich miotaczy. Czy pomysł się sprawdzi, zobaczymy. Na pewno jest o dobry chwyt marketingowy, dla firmy, której nazwa nie kojarzy się z pracą.
W ogóle ciekawa jest geneza powstania tej firmy. Musk wpadł na pomysł jej założenia pod wpływem impulsu, gdy stał w korku. Stąd też jej główny obszar działania – przekopywanie tuneli i udrażnianie ruchu drogowego. Jak widać, z wszystkiego i wszędzie można zrobić biznes.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube