ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Gracze bogacze: może nie kosztowne, ale warte zainteresowania

W dzisiejszym odcinku naszego cyklu „Gracze bogacze” coś co może nie kosztuje tysiące, ale jest za warte zainteresowania. Zwłaszcza dla tych, którzy posiadają konsole Microsoftu. 

Tylko pasjonaci wyścigów samochodowych wiedzą, jak przydatnym akcesoriem jest kierownica. Dobrze wyprofilowana (i zamocowana) z optymalnie rozłożonymi przyciskami pozwala bić rekordy na najtrudniejszych torach wyścigowych i to bez wychodzenia z domu. Co prawda nie poczujemy zapachu palonej gumy, niemniej oferowane przy pomocy tego gadżetu doznania pozwolą zdecydowanie bardziej cieszyć się rozrywką. Wie o tym Microsoft, który przygotował kierownicę dedykowaną do Forza Motorsport 5 i nadchodzącej konsoli Xbox One. Nowa wersja kierownicy jest zestawem modułowym, który daje lepsze informacje zwrotne od swoich poprzedników.

kierownica 2

kierownica 3

kierownica
Dzięki modułowej budowie możemy zaopatrzyć się w kierownicę inspirowaną różnymi firmami, takimi jak np.Ferrari. Możemy też pozostać tylko przy kierownicy lub dokupić sobie pedały w późniejszym czasie.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube