ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Ponad 10 milionów Nintendo Switch w rękach graczy

Nintendo Switch

Nintendo na pewno ma powód do radości. Po latach posuchy i szukania godnego następcy DS-a firmie udało się zaproponować fanom handheldów coś, co naprawdę im się spodobało. W ciągu kilku miesięcy od premiery – od marca do grudnia – zarejestrowano sprzedaż ponad 10 milionów sztuk tej konsoli.

Nie jest to co prawda wynik jakim może się pochwalić Sony czy Microsoft, ale jest to przecież ponad milion sztuk sprzedawanej konsoli miesięcznie. Przypomnę, że Sony potrzebowało 10 m-cy, by osiągnąć liczbę miliona sztuk sprzedanych PlayStation 4 w ciągu miesiąca. I co najważniejsze – Nintendo logistycznie dało radę – zaspokoiło potrzeby rynku, co w przypadku Microsoftu i Sony nie zawsze wychodziło.
W październiku Nintendo podczas konferencji prasowej przedstawił prognozę, w myśl której sprzedaż Switcha prześcignie sprzedaż swojego poprzednika – Wii U w ciągu roku. W listopadzie firma poinformowała o zwiększeniu swoich mocy produkcyjnych, by nadążyć za rosnącym popytem. O tym, że konsola stałą się nową lokomotywą Nintendo, widać po sprzedaży jednej ze sztandarowych gier na tej platformie – Super Mario Odyssey. W ciągu trzech dni sprzedano ponad dwa miliony egzemplarzy tej gry. Niedługo na pewno pojawią się podsumowania roku i wtedy dowiemy się, czy faktycznie Nintendo wróciło do gry i ponownie zajmie miejsce w Wielkiej Trójcy producentów konsol.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube