ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Bose SoundTouch - wszystkie głośniki pod kontrolą

Wielu producentów systemów dźwiękowych projektuje swoje urządzenia w taki sposób, by nie tylko dobrze brzmiały, ale by również dobrze wyglądały. No i oczywiście były wygodne w sterowaniu. Jednym z producentów jest firma Bose, która oferuje ciekawe rozwiązanie do streamingu dźwięku po całym domu.

Pierwszą myślą, która przychodzi na myśl, to konkurencja na tym polu z firmą Sonos. SoundTouch, produkt firmy Bose, pozwala na lokalne przechowywanie plików muzycznych, a jednocześnie pozwala na rozprowadzenie jej do wielu głośników za pośrednictwem WiFi. Urządzenie może również pobierać muzykę z Internetu i odtwarzać ją w ten sam sposób. Bose proponuje trzy produkty w linii SoundTouch – SoundTouch30, SoundTouch 20 i przenośny SoundTouch. Ten ostatni, jak na urządzenie przenośne przystało, ma wbudowany akumulator, który zasila urządzenie. Wszystkie urządzenia mają przycisków, przy pomocy których można zintegrować wszystkie głośniki znajdujące się w zasięgu. Sterowanie urządzeniem ułatwi wbudowany wyświetlacz OLED.
Bose oferuje streaming muzyki z Internetu z około tysiąca stacji radiowych. Oferowany produkt dostarczany jest razem z aplikacją SoundTouch Bose, która pracować ma pod systemami Windows i OS X,a także mobilnymi Ios oraz Androidem.
No i ceny:
SoundTouch 30 - 699 dolarów
SoundTouch 20 - 399 dolarów
SoundTouch Portable - 399 dolarów.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube