Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Pan Parker - miś z rozszerzoną rzeczywistością

Pan Parker - miś z rozszerzoną rzeczywistością

Dzieci mają bardzo bujną wyobraźnię. Nie potrzebują wiele, by móc sobie wyobrazić różne rzeczy i np. ożywić różnego rodzaju zabawki. Ale nic przecież nie stoi na przeszkodzie, by im w tym pomóc, np. poprzez rozszerzoną rzeczywistość, prawda? Przykładem jest Pan Parker, miś który wykorzystując AR uczy maluchy kilku ciekawych rzeczy.

Bawiąc się z nim w doktora, dziecko może zajrzeć do środka, zobaczyć żołądek, wyleczyć ból gardła itp. Można też przy jego pomocy stworzyć magiczne lasy, ogrody morskie itp. bajeczne krainy. Najważniejsze jednak, że miś wynagradza dziecko za dobre zachowanie. Im dłużej dba ono o Pana Parkera, tym bardziej miś przekształca otaczający go świat zapełniając go wirtualnymi elementami.
Pana Parkera można kupić za 60 dolarów, wraz z kompletem akcesoriów, które pozwalają na zabawę z rozszerzoną rzeczywistością, w tym interaktywny zabawkowy termometr. Aby w pełni wykorzystać jego możliwości potrzebna jest oczywiście odpowiednia aplikacja na iPhona czy iPada (tych urządzeń nie ma w zestawie).
Jak na pluszowego misia, 60 dolarów jest całkiem sporą kwotą. Producent uważa jednak, że przytulanka wyposażona w rozszerzoną rzeczywistość, ucząca empatii i rozwiązywania problemów jest warta takich pieniędzy. W przyszłości, Pan Parker ma również współpracować z aplikacją na Androidzie.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube