foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
foto1
Kolejna recenzja - Natec Alfama Ring Light
e-mail: blogotech@blogotech.eu
Phone: +48


Monitor Acer B248Y

Monitor do biura z wbudowaną kamerą

Więcej

Mysz Havit MS1021W

Świetnie wyprofilowana obudowa, proste oprogramowanie...

Więcej

Acer Spin 3

Unikalna konstrukcja komputera konwertowalnego.

Więcej

Xblitz S10 Duo

Kamera samochodowa rejestrująca obraz z przodu i z tyłu pojazdu.

Więcej

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Myriad X

Minął prawie rok od chwili gdy Intel przejął Movidiusa i jego technologię mikroprocesorów Myriad. Zanim Movidius zmienił właściciela, jego Myriad 2 trafił do kamer, dronów i pamięci przenośnych. Tym samym doskonale wpasował się w strategię Intela. Nowy, świeżo zaprezentowany układ jest jeszcze lepszy.

Cechą szczególną Myriad X jest wbudowany "Neural Compute Engine" algorytm, który zapewnia układowi duże możliwości uczenia się. Dzięki temu Intel pomoże kamerom, dronom i robotom uczyć się i współdziałać z otoczeniem w czasie rzeczywistym.
Myriad X ma rozmiar małej monety, dzięki czemu jego montaż w niewielkich urządzeniach nie będzie stanowił problemu. Jednak pomimo małych rozmiarów zapewnia poważną moc obliczeniową - 4 biliony operacji na sekundę (TOPS). W porównaniu do poprzednika, który oferował 1-1.5 TOPS jest to znaczący skok do przodu w wydajności takich układów. Przekłada się to też na dziesięć razy większą wydajność zadań, które wymagają działania wielu sieci neuronowych jednocześnie.
Według Remi El-Ouazzane, Intel VP, szybsza i bardziej wszechstronna inteligencja wbudowana bezpośrednio w urządzeniu daje większy potencjał do tego, by uczynić nasz świat bezpieczniejszym, bardziej produktywnym i bardziej osobistym.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube