Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D16750

Pancerny power bank

Więcej...

Genesis Rhod 220

Ciekawa, prosta klawiatura dla graczy

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK NC450 HD Pan/Tilt WiFi

Bezprzewodowa kamera do monitoringu

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Gracze bogacze: Klawiatura dla zawodowców

Kolejna edycja naszego cyklu Gracze bogacze poświęcona jest, tak jak w uprzednim tygodniu, klawiaturze. Tym razem jednak, jest to klawiatura nietypowa, bo dzielona. Przedstawiam Wam TouchStream LP – Fingerworks.

Tej klawiatury już nie kupicie, jej produkcja została zakończona. Co ciekawe, klawiatura oferowana była na rynku za 340$, jednak na aukcjach internetowych egzemplarze w dobrym stanie sięgały poziomu 1.500$. Dlaczego? Dlatego, że była to jedna z nielicznych klawiatur dzielonych, w której wykorzystywano klawisze mechaniczne. 
TouchStream LP ma idealnie gładką powierzchnię, wystarczy lekki dotyk by aktywować klawisz. W bardzo ciekawy sposób połączono klawiaturę z funkcją touchpada. A co najważniejsze, obsługiwane są gesty … Zresztą zobaczcie sami jak obsługuje się tę klawiaturę.

Komentarze zostały wyłączone

Podobne artykuły

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube