Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Właściciel Volvo chce latającego samochodu

Właściciel Volvo chce latającego samochodu

Geely, chińska firma, która jest właścicielem Volvo kupiła firmę, która ma największe szanse by być pierwszym producentem latających samochodów.

Terrafugia, bo o niej mowa, zaprezentowała już jakiś czas temu swój pojazd pionowego startu nazwany Transition. Teraz, dzięki zasobnym kieszeniom chińskiej firmy, może nabrać wiatru w żagle i uruchomić produkcję latających samochodów ze znaczkiem Volvo.
Chociaż na rynku jest jeszcze kilka firm pracujących nad latającymi samochodami, to właśnie Terrafugia zaprezentowała najbardziej dopracowany prototyp. Firma udowodniła, że jej pojazd już teraz jest w stanie przebyć w powietrzu dystans 650 km z maksymalną prędkością 160 km/h. Pojazd jest wyposażony w spadochron, który umożliwia mu powrót na ziemię i kontynuowanie podróży na drogach. Podczas testów producent pokazał również wbudowane systemy bezpieczeństwa, które chronią pilotów przed niekontrolowanym upadkiem pojazdu.
Ponieważ pojawiły się już przepisy regulujące produkcję i korzystanie z latających samochodów, Geely ma realne szanse na rozpoczęcie produkcji i wprowadzenie na rynek Transition. I w ten sposób wizje pisarzy science fiction z lat 90-tych przechodzą z papieru w świat rzeczywisty. Mamy już SI czytająca w myślach, mamy rzeczywistość wirtualną, za chwilę będą latające samochody, szykujemy się z kolonizacją Marsa... Co następne? Podróże w czasie?

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube