Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

SNES Classic Reaktywacja

SNES Classic

Do tej pory były to tylko pogłoski, teraz jednak jest to już pewna informacja - Nintendo ponownie wypuści na rynek swoją klasyczną konsolę Super Nintendo Entertainment System.

Według informacji, która pojawiła się na Twitterze, konsola będzie dostępna od 29 września tego roku. Swoim nowym posiadaczom zaoferuje 21 wbudowanych gier, w tym nigdy nie wydaną - Star Fox 2. Za konsolę trzeba będzie zapłacić 80 dolarów, ale za to w zestawie znajdą się dwa kontrolery. Przypomnę, że oryginalna wersja (ta też będzie oryginalna, ale nowa), miała w komplecie tylko jeden kontroler.
Dla wielu fanów konsol na pewno będzie to więc niezwykle gorący wakacyjny sezon. Oczekiwanie na kultową konsolę na pewno rozgrzeje niejednego gracza, a te i tak ciepłe dni. Co prawda niektórzy analitycy podchodzą dość sceptycznie do nowej akcji Nintendo wskazując jej zeszłoroczną porażkę, wynikało to jednak przede wszystkim z bardzo dużego popytu, którego Nintendo nie było w stanie zaspokoić. W zasadzie niemożliwym było dostać w swoje ręce tę konsolę, a Nintendo zamiast zwiększyć produkcję zrezygnowało z dostarczania jej do sklepów. Miejmy nadzieję, że tym razem Nintendo tego nie zrobi.
Poniżej lista gier dostarczanych z konsolą.
- Contra III: The Alien Wars ™
- Donkey Kong Country ™
- przyziemny ™
- Ostateczna Fantasy III
- F-ZERO ™
- Kirby ™ Super Star
- Kirby Sen Kurs ™
- The Legend of Zelda ™ : link do przeszłości ™
- Mega Man ® X
- Secret of Mana
- Star Fox ™
- Star Fox ™ 2
- Street Fighter ® II Turbo: Hyper Fighting
- Super Castlevania IV ™
- Super GHOULS „N duchów ®
- Super Mario Kart ™
- Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars ™
- Super Mario World ™
- Super Metroid ™
- Super punch-Out !! ™
- Yoshi Wyspa ™

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube