Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Microsoft zaprezentował nową generację tabletów Surface.

Podczas poniedziałkowej imprezy w Nowym Jorku, Microsoft zaprezentował drugą generację swoich tabletów Surface. Sądząc po wyglądzie zewnętrznym – niewiele się zmieniło. 

Oba tablety Surface i Surface Pro niewiele zmieniły się wizualnie. Za to inaczej wygląda sytuacja z tym co znajduje się pod ekranem. Osoby, które miały w rękach Surface 2, uważają że Microsoft wysłuchał wszystkich zarzutów dotychczasowych użytkowników i uwzględnił je w nowej konstrukcji. Najwięcej uaktualnień otrzymał Surface 2 Pro, wciąż jednak ma piórko i wciąż jest tak silny, jak notebook.
Jeśli chodzi o różnice fizyczne pomiędzy Surface Pro i Surface 2 Pro , to najszybciej rzuca się w oko nowe logo na tylnej okładce. Wyświetlacz pozostał ten sam – 10.6” z rozdzielczością 1080p. Poprawiono natomiast żywotność baterii, wydłuża czas pracy urządzenia aż o 75%. Est to m.in. zasługa procesora 1.6GHz Core i5 Haswell oraz specjalne rozwiązanie – Microsoft Power.
Obudowa jest trochę cieńsza, umieszczono w niej 3 porty USB 2.0 i jeden USB 3.0, mini Display Port, Ethernet oraz we/wy audio. Jak widać, jest tego całkiem sporo. Surface Pro 2 jest w stanie odtwarzać filmy wykonane w jakości 6K, co jest rzadkością (o ile nie jedynym przypadkiem) wśród tabletów.
Jeśli chodzi o ceny to podstawowa wersja Surface 2 oferowana ma być za 449$, cena wersji Pro 2 zaczyna się od 899$. Zamówienia można składać już teraz, jednak wysyłka rozpocznie się od 22 października.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube