ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Acer Aspire R7 w wersji Star Trek

Wszystkie firmy chwalą się swoimi nowymi produktami, zwłaszcza tymi ekskluzywnymi, pochodzącymi z wersji limitowanych. Okazuje się jednak, że niektóre wersje przychodzą prawie niezauważone, a szkoda. Jedną z nich jest Acer Aspire R7 wersja limitowana powstała w związku z premierą Star Trek: W ciemność.

Komputer powstał w wyniku współpracy Acera z Paramount Pictures, które w ten sposób chciały uświetnić premierę nowej wersji przygód Kapitana Kirka. Ciekawostką jest to, że model ten został wyprodukowany w liczbie 25 sztuk i nie trafił do sprzedaży. Obie firmy wystawiły po jednym z tych ekskluzywnych notebooków na aukcję na eBay-u, w ramach aukcji charytatywnej dla dwóch organizacji Mission Continues (wspierająca amerykańskich weteranów amerykańskich) oraz Save the Children.
Jako edycja związana z Star Trekiem, R7 ma zawias, który pozwala na ustawienie obu części notebooka w taki sposób, że wygląda jak statek Federacji z gwiezdnego uniwersum.

acer apire r7 stid ltded
Oprócz tego, że komputer ładnie wygląda to również a odpowiednią moc. Jego skrócona specyfikacja wygląda następująco.
- Dotykowy ekran 15.6”
- Rozdzielczość ekranu 1920x1080
- Procesor Intel Core i5 1.8 GHz
- Dysk 500 GB
- port HDMI
- Windows 8
Cena wywoławcza tego cuda to 1.000$. Razem z komputerem dostaniemy filmy i autografy, które są częścią promocji Star Trek: W ciemność.
Dla osób zainteresowanych – nie kupicie już tego komputera. Sprzedano go za 8.500$

star-trek-acerPewnie zastanawiacie się co się stało z pozostałymi egzemplarzami tej limitowanej serii? Ja też się zastanawiam. Myślę, że trafiły do VIP-ów, czyli reżyserów, aktorów itp. osób związanych z produkcją filmu.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube