ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Najnowsze myszki Logitech mogą obsłużyć kilka komputerów jednocześnie

Najnowsze myszki Logitech z serii MX

Większość myszek projektowanych jest przy założeniu, że będą współpracować - w danym momencie - tylko z jednym komputerem. Zdarzają się jednak sytuacje, że chcielibyśmy przy jej pomocy móc sterować kilkoma komputerami. Logitech daje taką szansę dzięki modelom MX Master 2S i MX Anywhere 2S.

Oba modele pozwalają na kontrolowanie aż trzech komputerów jednocześnie. Przy ich pomocy można np. kopiować pliki z jednego komputera na drugi. Ale kontrola kilku pecetów to nie wszystko co oferują myszki z serii MX. To również możliwość zmiany czułości czujnika z 1.600 DPI do 4.000 DPI, i większa żywotność baterii. Producent zapewnia, że naładowana bateria pozwoli na pracę nawet przez 70 dni.
MX Master 2S i MX Anywhere 2S różnią się pomiędzy sobą konstrukcją obudowy. Pierwsza ma dużą, ergonomiczną obudowę z wygodną rolką przewijania, natomiast druga jest bardziej dedykowana do rozwiązań mobilnych. Mniejsza, zgrabniejsza, ma bardziej smukłą obudowę.
Oba modele będą oferowane w trzech kolorach: czarnym, białym i niebieskim. Do sklepów trafią jeszcze w tym miesiącu w cenach:
- MX Anywhere 2S - 80$/80£
- MX Master 2S - 100$/90£
Oczywiście nie każdy używa trzech komputerów, ale każdy kto używa więcej niż jednego, wie co to znaczy mieć kilka klawiatur i kilka myszek na biurku. Z drugiej strony alternatywą dla takich akcesoriów są przełączniki, które pozwalają podłączyć monitor, klawiaturę i myszkę do kilku komputerów. Cenowo, mogą być one atrakcyjniejsze od powyższych myszek Logitecha.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube