Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Najnowsze myszki Logitech mogą obsłużyć kilka komputerów jednocześnie

Najnowsze myszki Logitech z serii MX

Większość myszek projektowanych jest przy założeniu, że będą współpracować - w danym momencie - tylko z jednym komputerem. Zdarzają się jednak sytuacje, że chcielibyśmy przy jej pomocy móc sterować kilkoma komputerami. Logitech daje taką szansę dzięki modelom MX Master 2S i MX Anywhere 2S.

Oba modele pozwalają na kontrolowanie aż trzech komputerów jednocześnie. Przy ich pomocy można np. kopiować pliki z jednego komputera na drugi. Ale kontrola kilku pecetów to nie wszystko co oferują myszki z serii MX. To również możliwość zmiany czułości czujnika z 1.600 DPI do 4.000 DPI, i większa żywotność baterii. Producent zapewnia, że naładowana bateria pozwoli na pracę nawet przez 70 dni.
MX Master 2S i MX Anywhere 2S różnią się pomiędzy sobą konstrukcją obudowy. Pierwsza ma dużą, ergonomiczną obudowę z wygodną rolką przewijania, natomiast druga jest bardziej dedykowana do rozwiązań mobilnych. Mniejsza, zgrabniejsza, ma bardziej smukłą obudowę.
Oba modele będą oferowane w trzech kolorach: czarnym, białym i niebieskim. Do sklepów trafią jeszcze w tym miesiącu w cenach:
- MX Anywhere 2S - 80$/80£
- MX Master 2S - 100$/90£
Oczywiście nie każdy używa trzech komputerów, ale każdy kto używa więcej niż jednego, wie co to znaczy mieć kilka klawiatur i kilka myszek na biurku. Z drugiej strony alternatywą dla takich akcesoriów są przełączniki, które pozwalają podłączyć monitor, klawiaturę i myszkę do kilku komputerów. Cenowo, mogą być one atrakcyjniejsze od powyższych myszek Logitecha.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube