ADATA HD710 Pro

Wytrzymały dysk dla mobilnych

Więcej...

Logitech Z200 Stereo Speakers

Eleganckie głośniki do komputera

Więcej...

ADATA SD600

Dysk kieszonkowy

Więcej...

Cooler Master Masterkeys Pro S

Klawiatura dla prawdziwych graczy

Więcej...

E’NOD Waveport

Słuchawki dla aktywnych

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Wyświetlacz kwantowy w tablecie

Nowy tablet Acera

Chociaż wielu osobom Acer kojarzy się głównie z produkcją laptopów, firma ma w swoim portfolio również kilka modeli tabletów. W ubiegłym miesiącu pokazała nowe modele typu 2 in 1 z serii Switch wyposażone w system Windows 10. A przed targami Computex zaprezentowała dwa nowe, 10-calowe tablety z Androidem 7.0 Nougat.

Jeden z tabletów koncentruje się na mediach, drugi na komunikacji ze światem. Oba wyposażono w czterordzeniowy procesor MediaTak, szerokokątnym wyświetlaczem IPS, głośniki DTS-HD i akumulator pozwalający na 8 godzinną pracę. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Icona Tab 10 (to ta koncentrująca się na mediach), której wyświetlacz ma punkty kwantowe oferujące większą głębię kolorów i dokładność. W jego obudowie zamknięto też cztery głośniki z wbudowanym subwooferem. Z kolei drugi model - Iconia One - ma może trochę gorszy wyświetlacz i system dźwiękowy ma za to dwa porty microUSB, dzięki czemu można go ładować korzystając jednocześnie z podłączonego innego urządzenia zewnętrznego.
Oprócz tego, oba modele oferują kilka "usprawnień" zaimplementowanych przez Acer-a. Są to m.in. specjalne gesty, które pozwolą wzbudzić uśpiony tablet lub uruchomić konkretne aplikacje. Oprócz tego są EZ Wakeup i EZ Mode, które pozwolą ustawić pewne ograniczenia, gdybyśmy chcieli komuś użyczyć swój tablet.
Iconia Tab 10, to pierwszy tablet z kwantowym wyświetlaczem, o którym usłyszał świat (a na pewno ja). Producent nie ujawnił jednak żadnej dokładnej jego specyfikacji, trzeba więc mu wierzyć na słowo. Cena i dostępność obu modeli są jeszcze nie znane.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube